Zomeravond Clubontmoetingen (ZACO) 2019

Tijdens de districtsbijeenkomst van 7 november jl. is afgesproken dat het aantal deelnemers aan de Zomeravond Clubontmoetingen (ZACO) per avond gemiddeld 40 dient te zijn. Indien dit gemiddelde niet wordt gehaald over de drie avonden, vervallen de overige speelavonden.

De speelavonden – alle donderdagavonden – zijn de navolgende:

11 april bij De Gooiers, Loosdrecht; 25 april bij Mazijk de Pétanque, Wijk bij Duurstede; 9 mei bij Les Sabots, Veenendaal; 23 mei bij De Gemshoorn, Soest; 6 juni bij Almere, Almere; 20 juni (slotavond) bij Randenbroek, Amersfoort.

De organiserende vereniging ontvangt op de speelavond de deelnemers van de andere verenigingen. De opzet is dat de leden van de verschillende clubs kennis met elkaar maken en in een vriendschappelijke sfeer de strijd met elkaar aangaan.

Er wordt gespeeld volgens het supermêleesysteem. Dat wil zeggen dat in elke van de drie te spelen ronden de triplettes door middel van loting worden vastgesteld. Ook de tegenstanders worden door middel van loting bepaald. In sommige gevallen kan het noodzakelijk zijn om doublettes te formeren. Leden van een en dezelfde club zullen zo veel mogelijk gespreid worden.

Voor de beste spelers van de avond zijn er dagprijzen te verdienen. Daarnaast wordt er ook een persoonlijk algemeen klassement opgesteld, alsook een verenigingsklassement.

Voor de algemene informatie en wedstrijdbepalingen zie het Zomerboekje 2019.

Uitslagen en eindstand na de slotavond op 20 juni in Amersfoort:

Verenigingsklassement
Plts Vereniging Plaats 1e dag 2e dag 3e dag 4e dag 5e dag 6e dag Totaal
1 Randenbroek Amersfoort 198,00 216,76 211,62 218,69 204,07 1.049,14
2 Mazijk de Pétanque Wijk bij Duurstede 208,44 217,00 205,33 209,00 209,30 1.049,07
3 Les Cailloux Zeist 206,88 212,00 226,00 217,88 174,00 1.036,76
4 Almere Almere 206,50 189,00 211,17 213,73 199,50 1.019,90
5 Lelystad Lelystad 131,00 160,00 212,33 224,00 727,33
6 Les Sabots Veenendaal 152,00 173,00 132,00 59,00 93,00 609,00
7 De Gooiers Nieuw-Loosdrecht 197,55 48,00 131,00 90,00 122,00 588,55
8 De Gemshoorn Soest 208,92 65,00 64 337,92
9 De Nijeboulers Nijkerk 11,00 45,00 148,00 204,00
10 Boulamis Bunschoten 43,00 27,00 70,00
Persoonlijk klassement
Plts Naam Vereniging 1e dag 2e dag 3e dag 4e dag 5e dag 6e dag Totaal
1 Nico Veldman Randenbroek 39 37 38 39 39 192
2 Ria Hofman Randenbroek 29 39 37 39 35 179
3 Guillaume Spiering Les Cailloux 39 35 37 34 28 173
4 Gert Buijs Almere 30 32 38 39 30 169
5 Marco van Damme Mazijk de Pétanque 31 39 39 31 28 168
6 Tilly Knaup Randenbroek 36 26 29 37 36 164
7 Herman van Gennip Mazijk de Pétanque 39 33 31 27 32 162
8 Bert Bels Les Cailloux 30 39 32 31 30 162
9 Otto Batema Mazijk de Pétanque 27 35 35 29 35 161
10 Rijk Gijtenbeek Randenbroek 27 36 30 30 37 160
11 Kees van Steenkiste Les Cailloux 36 31 39 24 28 158
12 Henny de Bruijn Mazijk de Pétanque 35 39 29 27 28 158
13 Jac Verheul Les Cailloux 26 39 30 35 25 155
14 Tiny Pettinga Mazijk de Pétanque 33 24 25 39 31 152
15 Ron van der Laan Almere 31 27 28 38 28 152
16 Louis van Beers Randenbroek 24 38 29 35 25 151
17 Abe Bakker Mazijk de Pétanque 39 27 33 26 24 149
18 Piet Huijs Les Sabots 37 36 37 39 149
19 William Glashorster Almere 39 39 34 35 147
20 George de Jonge Randenbroek 22 32 37 31 20 142
21 Marianne van der Laan Almere 32 14 26 34 36 142
22 Martin van der Linden Lelystad 39 38 34 29 140
23 Gonny van Steenkiste Les Cailloux 17 27 39 39 17 139
24 Gerald Ruesink Lelystad 39 36 28 36 139
25 Ronald van Damme Mazijk de Pétanque 22 34 28 27 22 133
26 Nico Hogestijn De Gooiers 29 30 37 37 133
27 Rita Flos Randenbroek 22 27 29 20 33 131
28 Bep Wilderbeek Les Sabots 11 28 33 22 33 127
29 Jack de Bruijn Mazijk de Pétanque 28 31 35 32 126
30 Cora Spitael Almere 24 39 32 31 126
31 Sandra Helder Lelystad 27 39 31 28 125
32 Wessel Bontekoe De Gooiers 39 36 23 27 125
33 Hennie Gijtenbeek Randenbroek 22 17 27 26 32 124
34 Cor Swart Almere 34 27 16 19 28 124
35 Nanny van Dodewaard Almere 21 22 24 36 19 122
36 Roger Marijnissen De Gooiers 27 19 26 30 19 121
37 Wim Ridderikhoff Randenbroek 23 39 29 28 119
38 Johan Huizinga Les Cailloux 31 34 37 17 119
39 Maaike Jansen Mazijk de Pétanque 30 29 26 33 118
40 Hans van Barneveld Les Sabots 34 22 39 21 116
41 Liesbeth Bode Mazijk de Pétanque 29 37 20 27 113
42 Roy Glashoster Almere 39 33 25 15 112
43 Ingrid van de Hoek Randenbroek 21 28 28 34 111
44 Pieter Stout Randenbroek 19 22 39 29 109
45 Bing Tji Les Cailloux 39 35 32 106
46 Willem Veenvliet Randenbroek 19 29 37 20 105
47 Ingrid Bus Randenbroek 30 23 24 25 102
48 Corrie van Willigenburg Mazijk de Pétanque 10 27 25 39 101
49 Bert Gerrits Mazijk de Pétanque 39 35 26 100
50 Werner Nijdam Lelystad 29 29 39 97
51 Rita de Vries Almere 31 31 35 97
52 Hans Hartwigsen Mazijk de Pétanque 36 29 30 95
53 Hetty van Neerijnen De Gemshoorn 36 32 25 93
54 Etiënne Callenbach De Gooiers 15 39 39 93
55 Jeseja Letlora Almere 23 27 39 89
56 Anita Pelser Almere 30 22 33 85
57 Teun de Kwaadsteniet Les Sabots 17 24 39 80
58 Max Hoekzema Lelystad 26 29 23 78
59 Paul Dijkman Randenbroek 39 38 77
60 Carina van der Lee Les Cailloux 29 34 14 77
61 Benjamin Krabbedam Lelystad 39 38 77
62 Edwin Beer Lelystad 18 30 28 76
63 Marjan Bonke Almere 17 39 20 76
64 Frans Kurvers Randenbroek 29 20 26 75
65 Desireé Gaasenbeek Lelystad 39 35 74
66 Jan van Hengstum De Gemshoorn 33 39 72
67 Corry Roest Randenbroek 25 16 28 69
68 Ruud de Groot Les Cailloux 29 39 68
69 Steef Kosterman Mazijk de Pétanque 24 33 57
70 Harry Bouwman De Gooiers 39 17 56
71 Elly Dijkman Randenbroek 21 34 55
72 Henk Bokkers De Nijeboulers 11 18 26 55
73 Saskia van Rheenen Les Sabots 36 18 54
74 Roos van den Akker De Nijeboulers 27 23 50
75 Truus Kuijt Boulamis 22 27 49
76 Peter Pelser Almere 20 29 49
77 Klaas Pakkoo Almere 22 26 48
78 Peter Dirksen Mazijk de Pétanque 39 39
79 Jan van Donselaar Mazijk de Pétanque 39 39
80 Leen van Hees De Nijeboulers 39 39
81 Wout Bloemendal De Gemshoorn 39 39
82 Nico Bakker De Gemshoorn 39 39
83 Gerrit Paans Almere 39 39
84 Cees de Ligt Les Cailloux 39 39
85 Guus Schröuder Almere 38 38
86 Frans van de Breemer De Gemshoorn 37 37
87 Antonio Ruffin De Gooiers 36 36
88 Karel Stevens Randenbroek 34 34
89 Marie van Eekeren Lelystad 33 33
90 Willy Mastenbroek De Nijeboulers 33 33
91 Piet Hooijmans Mazijk de Pétanque 32 32
92 Ton Baars Mazijk de Pétanque 30 30
93 Leo Pikaar De Gooiers 30 30
94 Trudy van Altena De Gooiers 30 30
95 Wim Kok De Gemshoorn 30 30
96 Gerda van Londen De Gemshoorn 30 30
97 José Cocu Almere 30 30
98 Hans van der Zwaan Les Sabots 29 29
99 Hans de Jong Les Cailloux 29 29
100 Akke de Kroon Lelystad 29 29
101 Nees Pot De Gemshoorn 29 29
102 Jaap Goedendorp De Gemshoorn 29 29
103 Corrie van de Huure Randenbroek 29 29
104 Nico den Heijer Mazijk de Pétanque 28 28
105 Wim Veenendaal Les Sabots 28 28
106 Corry Oosterloo Lelystad 28 28
107 Jan Hesseling De Gemshoorn 28 28
108 Gerhard van Munster Almere 28 28
109 Ton Dijkman Randenbroek 28 28
110 Inge Gijsberti Hodenpijl De Nijeboulers 27 27
111 Piet de Rooij Mazijk de Pétanque 26 26
112 Peter van Dijk Les Sabots 26 26
113 Johan Melgert De Gemshoorn 25 25
114 Rob van Vloten Almere 25 25
115 Hans Rutten De Gemshoorn 24 24
116 Trudy den Heijer Mazijk de Pétanque 23 23
117 Wim Versteeg De Gooiers 22 22
118 Ben Rademaker De Gemshoorn 21 21
119 Wil van der Heijden De Gemshoorn 21 21
120 Steven Kuijt Boulamis 21 21
121 Evelien Dijkman Randenbroek 18 18
122 Martin Gaasenbeek De Gooiers 16 16
123 Annie Edens Lelystad 15 15
124 Nanda van Vloten Almere 15 15
125 Fred Visser Les Sabots 11 11

Historie

Eindstanden van de ZACO 2019
Eindstanden van de ZACO 2018
Eindstanden van de ZACO 2017