Zomer Triplette Competitie (ZTC)

Standen en speeldata 2019

De speeldagen van de Zomer Triplette Competitie (ZTC), alle zondagen, zijn als volgt:

28 april bij PVN, Nieuwegein; 12 mei bij Randenbroek, Amersfoort; 26 mei bij Petanque Barneveld, Barneveld; 23 juni bij Lelystad, Lelystad.

Voor de algemene informatie, reglementen, speelschema’s, poule-indelingen en teamsamenstellingen zie het Zomerboekje 2019.

De standen na de tweede speeldag op 12 mei (N.B. alleen de wedstrijden in de hoofdklasse zijn gespeeld!):

Hoofdklasse G W Saldo
1 Maboul  2 Janny van Aggelen Jodi Hofstra Carla Vleck 7 7 42
2 Les Sabots  1 Alwin Arkenbout Bep Wilderbeek Henk van Woezik 7 6 40
3 Les Taxateurs  1 Hennie Ansems Otto van Gasteren Rodrigo Jägers 7 5 29
4 Petanque Barneveld  1 Django Los Jan Los Kylian Los 7 5 11
5 Maboul  1 Hans Bette Gerard Boudestein Coen Vleck 7 4 11
6 Randenbroek  1 Antoinette Keyzer Corrie Roest Herman Roest 7 4 9
7 De Gooiers  2 Trudy van Altena Patrick Baerts Antonio Ruffin 7 4 8
8 Lelystad  2 Richard den Dekker Thierry Pietersen Gerald Ruesink 7 4 1
9 Les Taxateurs  2 Philippe Charlier Dik Cornelissen Ton Stijlaart 7 4 -2
10 Lelystad  3 Désirée Gaasenbeek Wim Koolen Koert van der Veen 7 3 -3
11 Lelystad 1 Corry Oosterloo Benjamin Krabbendam Werner Nijdam 7 3 -8
12 PVN  1 Veronica van Zuijlen Hans Koolwijk Peter Snel 7 3 -15
13 Almere  1 José Cocu Ria Kruyt John Cocu 7 2 -24
14 De Gooiers  1 Ria Kas Adrie Baerts Pim Polman 7 1 -27
15 Cercle de Pétanque  1 Frans Tieleman Franca Bouwman Serge Vosmeer 7 1 -31
16 Randenbroek  2 Corry van de Huure Jan van de Groep Nico Veldman 7 0 -41
Eerste klasse A G W Saldo
1 Desto  1 Richard Gadella Henri de Jong Henny Norbart 4 3 30
2 De Hakhorst  1 Irene Maes Thea Rond Peter Maes 4 3 11
2 Maboul  5 Adi Hulstein Hennie Jansen Kees Turk 4 3 11
4 Randenbroek  3 Greet Boersma Tonia Walraven Sjoerd Pieterse 4 3 3
5 Les Taxateurs  3 Truus van Batenburg Willem van de Kuil Jac van Maarsseveen 4 3 2
6 De Gooiers  3 Linda Teunissen Nico Hogenstijn Rob Rijn 4 2 7
7 Les Cailloux  1 Bert Bels Hans de Jong Guido van der Zijde 4 2 -2
7 Cercle de Pétanque  2 Fons van Doorn Marianne Nijst Wijchert de Wit 4 1 -4
8 HKB ʼ84 2 Betty Kappers Marina Lancee Danny van Hal 4 2 -5
9 Maboul  3 Leni Hellemond Gerdi Praamstra Thijs Duim 4 1 0
11 Lelystad  4 Liesbeth van Rosmalen Edwin Beer Hans van Wijk 4 1 -19
12 De Hakhorst  3 Anja Engelbert Anneke Esko Jan Kuiper 4 0 -34
Eerste klasse B G W Saldo
1 HKB ’84 3 Gertie van de Barg Henriëtte Hulleman Herman Lancee 4 4 24
2 PVN 2 Hannie Krijnen Rob van Erven Daan van der Klift 4 3 18
3 De Nijeboulers 1 Gerda Bokkers Jannie van Harskamp Henk Bokkers 4 3 8
4 Randenbroek 4 Ingrid Bus Rijk Gijtenbeek Willem Veenvliet 4 2 11
5 De Hakhorst 4 Elly Hoebe Tjitske Moro Dicky Willigenburg 3 2 6
5 Les Cailloux 2 Tonny van Denderen Nel Meerwijk Hanna Schumacher 3 2 6
7 HKB ’84 1 Wil Bakker Frans Bakker Cor van den Brink 4 2 -9
8 Cercle de Pétanque 3 Claudia Tieleman Greet Lit Hannie van Dijk 3 1 -7
9 Almere 2 Karin Boermeester Sandra Huigsloot Ricardo van de Lindt 4 1 -13
10 Les Taxateurs 4 Jet van Doorn Carla Hofman Wil de Jongh 4 0 -19
11 Maboul 4 Chantal Methorst Marion Methorst Wim Methorst 3 0 -25

Historie

Eindstanden van de ZTC 2018
Eindstanden van de ZTC 2017