Zomer Triplette Competitie (ZTC)

Standen en speeldata 2019

De speeldagen van de Zomer Triplette Competitie (ZTC), alle zondagen, zijn als volgt:

28 april bij PVN, Nieuwegein; 12 mei bij Randenbroek, Amersfoort; 26 mei bij Petanque Barneveld, Barneveld; 23 juni bij Lelystad, Lelystad.

Voor de algemene informatie, reglementen, speelschema’s, poule-indelingen en teamsamenstellingen zie het Zomerboekje 2019.

De eindstanden (na correctie) na de vierde speeldag op 23 juni in Lelystad:

Hoofdklasse G W Saldo
1 Maboul  2 Janny van Aggelen Jody Hofstra Carla Vleck 15 14 77
2 Petanque Barneveld  1 Django Los Jan Los Kylian Los 15 11 38
3 Maboul  1 Hans Bette Gerard Boudestein Coen Vleck 15 10 30 OR
4 Les Sabots  1 Alwin Arkenbout Bep Wilderbeek Henk van Woezik 15 10 41 OR
5 Lelystad  2 Richard den Dekker Thierry Pietersen Gerald Ruesink 15 9 16 OR
6 Les Taxateurs  2 Philippe Charlier Dik Cornelissen Ton Stijlaart 15 9 15 OR
7 De Gooiers  2 Trudy van Altena Patrick Baerts Antonio Ruffin 15 8 19 OR
8 Les Taxateurs  1 Hennie Ansems Otto van Gasteren Rodrigo Jägers 15 8 20 OR
9 Lelystad 1 Corry Oosterloo Benjamin Krabbendam Werner Nijdam 15 7 0
10 Lelystad  3 Désirée Gaasenbeek Wim Koolen Koert van der Veen 15 6 -8 OR/OS
11 Cercle de Pétanque  1 Frans Tieleman Franca Bouwman Serge Vosmeer 15 6 -34 OR/OS
12 Randenbroek  1 Antoinette Keyzer Corrie Roest Herman Roest 15 6 -25 OR/OS
13 Randenbroek  2 Corry van de Huure Jan van de Groep Nico Veldman 15 5 -30
14 De Gooiers  1 Ria Kas Adrie Baerts Pim Polman 15 4 -48 OR
15 PVN  1 Veronica van Zuijlen Hans Koolwijk Peter Snel 15 4 -53 OR
16 Almere  1 José Cocu Ria Kruyt John Cocu 15 3 -58
Maboul 2 districtskampioen 2019.
Randenbroek 2, De Gooiers 1, PVN 1 en Almere 1 degraderen naar de eerste klasse.
Eerste klasse A G W Saldo
1 Randenbroek  3 Greet Boersma Tonia Walraven Sjoerd Pieterse 11 9 47
2 Desto 1 Richard Gadella Henri de Jong Henny Norbart 11 8 48
3 Les Taxateurs  3 Truus van Batenburg Willem van de Kuil Jac van Maarsseveen 11 7 18
4 Les Cailloux  1 Bert Bels Hans de Jong Guido van der Zijde 11 6 10 OR
5 HKB ʼ84 2 Betty Kappers Marina Lancee Danny van Hal 11 6 -2 OR
6 Lelystad  4 Liesbeth van Rosmalen Edwin Beer Hans van Wijk 11 5 -19 OR/OS
7 De Hakhorst  1 Irene Maes Thea Rond Peter Maes 11 5 -17 OR/OS
8 Cercle de Pétanque  2 Fons van Doorn Marianne Nijst Wijchert de Wit 11 5 -6 OR/OS
9 Maboul  5 Addie Hulsteijn Hennie Jansen Kees Turk 11 5 -15 OR/OS
10 Maboul  3 Leni Hellemond Gerdi Praamstra Thijs Duim 11 4 6 OR
11 De Gooiers  3 Linda Teunissen Nico Hogenstijn Rob Rijn 11 4 -15 OR
12 De Hakhorst  3 Anja Engelbert Anneke Esko Jan Kuiper 11 2 -55
Randenbroek 3 en Desto 1 promoveren naar de hoofdklasse.
Eerste klasse B G W Saldo
1 HKB ’84 3 Gertie van de Barg Henriëtte Hulleman Herman Lancee 9 9 67
2 De Nijeboulers 1 Gerda Bokkers Jannie van Harskamp Henk Bokkers 9 7 23
3 PVN 2 Hannie Krijnen Rob van Erven Daan van der Klift 9 5 1 OR
4 HKB ’84 1 Wil Bakker Frans Bakker Cor van den Brink 9 5 -17 OR
5 De Hakhorst 4 Elly Hoebe Tjitske Moro Dicky Willigenburg 9 4 -1 OR/OS
6 Randenbroek 4 Ingrid Bus Rijk Gijtenbeek Willem Veenvliet 9 4 1 OR/OS
7 Almere 2 Karin Boermeester Sandra Huigsloot Ricardo van de Lindt 9 4 0 OR/OS
8 Cercle de Pétanque 3 Claudia Tieleman Greet Lit Hannie van Dijk 9 3 -19
9 Maboul 4 Chantal Methorst Marion Methorst Wim Methorst 9 2 -24 OR
10 Les Taxateurs 4 Jet van Doorn Carla Hofman Wil de Jongh 9 2 -31 OR
HKB ’84 3 en De Nijeboulers 1 promoveren naar de hoofdklasse.

Historie

Eindstanden van de ZTC 2018
Eindstanden van de ZTC 2017