Winter Doublette Competitie (WDC)

Seizoen 2018-2019

Hieronder de data en de standen van de speelavonden van de Winter Doublette Competitie 2018-2019:

2018: 4 oktober, 18 oktober, 8 november, 22 november, 13 december
2019: 10 januari, 24 januari, 7 februari, 21 februari, 14 maart

Voor de tekst van het WDC-reglement zie de Reglementenpagina.

Het complete Winterboekje 2018/2019 met de indeling, het speelschema en het reglement: Winterboekje

Eindstanden na de 10e speeldag op donderdag 14 maart 2019:

Hoofdklasse W V Saldo
1. Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 25 5 207
2. Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 24 6 141 OR
3. De Gooiers 1 Dennis Peterse Justin Wuring 24 6 141 OR
4. Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 23 7 96
5. Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 19 11 78
6. De Gooiers 3 Barbara Kirpensteijn Peter Bonarius 18 12 28
7. DOSC 2 Erik Boekel Willem Jongerius 18 12 28
8. De Gooiers 2 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 14 16 15
9. Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 13 17 0
10. Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 12 18 -42
11. DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 11 19 -60
12. Les Taxateurs 3 Ronald Reneman Peter van Rooijen 11 19 -81
13. DOSC 3 Richard Kramer René Scholman 11 19 -83
14. Les Taxateurs 1 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 7 23 -144
15. De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 6 24 -157
16. Les Taxateurs 2 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 4 26 -167
Les Cailloux 1 Districtskampioen 2018-2019
DOSC 3, Les Taxateurs 1, De Gooiers 4 en Les Taxateurs 2 degraderen naar de eerste klasse
Eerste klasse A W V Saldo
1. Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 25 5 195
2. Les Sabots 2 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 21 9 92
3. Boulamis 2 Peter Koelewijn Arjan Kok 19 11 75
4. De Gooiers 5 Jan van Doggenaar Peter ten Hengel 18 12 34
5. De Hakhorst 1 Ton Jetten Anton Kunenborg 17 13 36
6. PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 17 13 35
7. Les Cailloux 7 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 15 15 22
8. Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 15 15 8
9. De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 15 15 -12
10. Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 14 16 -30
11. Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 13 17 -37
12. Les Cailloux 5 Ton Denneman André van Helmondt 13 17 -47
13. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 11 19 -57
14. De Gooiers 7 Etiënne Callenbach Wim van Dijk 11 19 -74
15. Les Cailloux 11 Denise Buining Frans Schalkwijk 8 22 -97
16. Mazijk de Pétanque 1 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 8 22 -143
Amicale de Pétanque 1 en Les Sabots 2 promoveren naar de hoofdklasse
Les Cailloux 11 en Mazijk de Pétanque 1 degraderen naar de tweede klasse
Eerste klasse B W V Saldo
1. Les Cailloux 10 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 26 4 216
2. Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 21 9 85
3. Les Cailloux 8 Peter Brittijn Ruben van Stockum 21 9 80
4. Boulamis 3 Steven Koelewijn Henk Starreveld 20 10 44
5. Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 18 12 53
6. De Hakhorst 2 Karel Christ Bert den Uijl 16 14 27
7. De Teerling 1 Corrie van Helten Willeke de Jongh 15 15 16
8. DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 15 15 -16
9. De Teerling 2 Wim van Helten Eke de Jong 14 16 8
10. Mazijk de Pétanque 2 Liesbeth Bode Bert Gerrits 14 16 -22
11. De Gooiers 6 Harry Brinks Nico Hogenstijn 13 17 -39
12. Boulamis 1 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 12 18 -25
13. HKB’84 1 Jan Kaspers Herman Lancee 12 18 -51
14. Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Hans Hijne 9 21 -102
15. Les Sabots 1 Thea van Eijk Ton van Eijk 9 21 -111
16. De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 5 25 -163
Les Cailloux 10 en Amicale de Pétanque 2 promoveren naar de hoofdklasse
Les Sabots 1 en De Gooiers 8 degraderen naar de tweede klasse
Tweede klasse A W V Saldo
1. Boulamis 5 Janny Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 20 8 96
2. De Gooiers 9 Wim van Blarcum Wim Versteeg 20 8 86
3. De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 20 8 75
4. Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 18 10 58
5. Randenbroek 6 Jan van de Groep Nico Veldman 18 10 54
6. Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 15 13 48
7. Randenbroek 2 Paul Dijkman Ton Dijkman 14 14 26
8. Mazijk de Pétanque 4 Herman van Gennip Jan Moes 13 15 2
9. Mazijk de Pétanque 3 Bernard Baakman Dolf van Dam 13 15 -3
10. DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 11 17 -47
11. Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Tiny Pettinga 11 17 -53
12. PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 11 17 -63
13. PVN 5 Bep van de Bilt Peter Molenaar 10 18 -80
14. De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 8 20 -95
15. Les Cailloux 14 Brigitte Houg Janny Houg 8 20 -104
Boulamis 5 en De Gooiers 9 promoveren naar de eerste klasse
Tweede klasse B W V Saldo
1. Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 21 7 113
2. Randenbroek 3 Arie Buis Sjoerd Pieterse 20 8 66
3. PVN 6 Veronica van Zuijlen Gregory Koolwijk 18 10 70
4. Randenbroek 5 Ria Hofman Frans Kurvers 18 10 61
5. Boulamis 6 Jaap de Graaf Wout Heinen 16 12 20
6. DOSC 6 Don Scholman Co Uppelschoten 15 13 37
7. De Gemshoorn 2 Liane Joustra Rolien Hover 15 13 5
8. Mazijk de Pétanque 8 Henny de Bruin Ronald van Damme 14 14 14
9. Les Cailloux 15 Wieger Bosma Leo Roest 14 14 9
10. PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 12 16 -66
11. Mazijk de Pétanque 6 Marianna Minnen Otto Batema 11 17 -27
12. De Hakhorst 4 Berend Heil Ad van der Kuij 10 18 -73
13. PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 10 18 -78
14. Cercle de Pétanque 2 Fons van Doorn Frans Tieleman 10 18 -105
15. Mazijk de Pétanque 7 Jan Doedens Dirk van der Leer 6 22 -64
Boulamis 4 en Randenbroek 3 promoveren naar de eerste klasse

Historie

Eindstanden van de WDC 2018-2019
Eindstanden van de WDC 2017-2018
Eindstanden van de WDC 2016-2017