Zomer Clubteam Competitie (ZCC)

Speeldata 2019 (donderdagavonden)

18 april, 2 mei, 16 mei, 13 juni, 27 juni, 11 juli, 29 augustus, 5 september, 12 september en 26 september (slotdag) bij Les Cailloux in Zeist en De Gemshoorn in Soest.

Voor de algemene informatie, reglementen, speelschema’s en poule-indelingen zie het Zomerboekje 2019.

De standen na de derde speelavond op 16 mei:

Hoofdklasse G W WP
1. Les Cailloux 1 3 3 18
2. De Gooiers 1 3 3 15
3. Les Cailloux 3 3 2 12
4. Boulamis 1 3 1 7
5. Les Cailloux 2 3 0 7
6. De Gooiers 2 3 0 4
Eerste klasse A G W WP
1. Randenbroek 2 3 3 13
2. Les Taxateurs 1 3 2 14
3. Les Cailloux 4 3 2 13
4. De Hakhorst 1 2 1 6
5. Mazijk de Pétanque 2 3 0 8
6. Cercle de Pétanque 2 2 0 2
Eerste klasse B G W WP
1. De Gemshoorn 3 3 16
2. Randenbroek 1 3 2 14
3. De Nijeboulers 1 3 2 14
4. Mazijk de Pétanque 1 3 2 11
5. Boulamis 2 3 0 4
6. Cercle de Pétanque 1 3 0 4
Tweede klasse A G W WP
1. Boulamis 3 3 3 18
2. De Nijeboulers 2 2 1 8
3. Randenbroek 3 2 1 6
4. De Gooiers 3 2 1 5
5. Kampong 1 3 0 5

De uitslagen van de derde speelavond op 16 mei:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 De Gooiers 2 7 0
Boulamis 1 De Gooiers 1 1 6
Les Cailloux 2 Les Cailloux 3 2 5
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Randenbroek 2 3 4
Les Taxateurs 1 Cercle de Pétanque 2 6 1
De Hakhorst 1 Mazijk de Pétanque 2 4 3
Eerste klasse B
Randenbroek 1 De Nijeboulers 1 6 1
Mazijk de Pétanque 1 Cercle de Pétanque 1 5 2
Boulamis 2 De Gemshoorn 1 1 6
Tweede klasse A
Boulamis 3 Kampong 1 6 1
Randenbroek 3 De Nijeboulers 2 5 2
De Gooiers 3 Vrij

De uitslagen van de tweede speelavond op 2 mei:

Hoofdklasse
De Gooiers 1 Les Cailloux 2 4 3
De Gooiers 2 Boulamis 1 2 5
Les Cailloux 1 Les Cailloux 3 6 1
Eerste klasse A
Mazijk de Pétanque 2 Les Cailloux 4 3 4
Cercle de Pétanque 2 De Hakhorst 1 Gestaakt
Randenbroek 2 Les Taxateurs 1 4 3
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Boulamis 2 6 1
Cercle de Pétanque 1 De Gemshoorn 1 2 5
Randenbroek 1 Mazijk de Pétanque 1 3 4
Tweede klasse A
De Gooiers 3 Kampong 1 4 3
Randenbroek 3 Boulamis 3 1 6
De Nijeboulers 2 Vrij

De uitslagen van de eerste speelavond op 18 april:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 Les Cailloux 2 5 2
Boulamis 1 Les Cailloux 3 1 6
De Gooiers 1 De Gooiers 2 5 2
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Cercle de Pétanque 2 6 1
Randenbroek 2 Mazijk de Pétanque 2 5 2
Les Taxateurs 1 De Hakhorst 1 5 2
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Cercle de Pétanque 1 7 0
Boulamis 2 Randenbroek 1 2 5
De Gemshoorn 1 Mazijk de Pétanque 1 5 2
Tweede klasse A
De Nijeboulers 1 De Nijeboulers 2 6 1
Boulamis 3 De Gooiers 3 6 1
Randenbroek 3 Vrij

Historie

Eindstanden van de ZCC 2018
Eindstanden van de ZCC 2017