Zomer Clubteam Competitie (ZCC)

Speeldata 2019 (donderdagavonden)

18 april, 2 mei, 16 mei, 13 juni, 27 juni, 11 juli, 29 augustus, 5 september, 12 september en 26 september (slotdag bij Les Cailloux in Zeist en De Gemshoorn in Soest).

Voor de algemene informatie, reglementen, speelschema’s en poule-indelingen zie het Zomerboekje 2019.

De eindstanden na de tiende speelavond op 26 september:

Hoofdklasse G W WP
1. Les Cailloux 1 10 10 57
2. De Gooiers 1 10 8 49
3. Les Cailloux 3 10 5 32
4. Les Cailloux 2 10 4 32
5. Boulamis 1 10 3 24
6. De Gooiers 2 10 0 16
Les Cailloux 1 districtskampioen.
Boulamis 1 en De Gooiers 2 degraderen naar de eerste klasse.
Eerste klasse A G W WP
1. Les Cailloux 4 10 8 44
2. Les Taxateurs 1 10 6 40
3. Randenbroek 2 10 6 37
4. De Hakhorst 1 10 6 36
5. Mazijk de Pétanque 2 10 3 36
6. Cercle de Pétanque 2 10 1 17
Les Cailloux 4 promoveert naar de hoofdklasse.
Mazijk de Pétanque 2 en Cercle de Pétanque 2 degraderen naar de tweede klasse.
Eerste klasse B G W WP
1. De Gemshoorn 1 10 7 43
2. Randenbroek 1 10 7 41
3. De Nijeboulers 1 10 6 39
4. Mazijk de Pétanque 1 10 6 39
5. Cercle de Pétanque 1 10 2 24
6. Boulamis 2 10 2 24
De Gemshoorn 1 promoveert naar de hoofdklasse.
Cercle de Pétanque 1 en Boulamis 2 degraderen naar de tweede klasse.
Tweede klasse G W WP
1. Boulamis 3 8 7 41
2. De Gooiers 3 8 5 27
3. Randenbroek 3 8 3 25
4. Kampong 1 8 3 24
5. De Nijeboulers 2 8 2 23
Boulamis 3, De Gooiers 3, Randenbroek 3 en Kampong 1 promoveren naar de eerste klasse.

De uitslagen van de tiende speelavond op 26 september:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 Boulamis 1 5 2
Les Cailloux 2 De Gooiers 2 5 2
Les Cailloux 3 De Gooiers 1 3 4
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Les Taxateurs 1 4 3
Cercle de Pétanque 2 Mazijk de Pétanque 2 1 6
De Hakhorst 1 Randenbroek 2 4 3
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Mazijk de Pétanque 1 3 4
Cercle de Pétanque 1 Boulamis 2 2 5
De Gemshoorn 1 Randenbroek 1 3 4
Tweede klasse
Kampong 1 Randenbroek 3 4 3
De Nijeboulers 2 De Gooiers 3 3 4
Boulamis 3 Vrij

De uitslagen van de negende speelavond op 12 september:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 De Gooiers 1 4 3
Les Cailloux 3 De Gooiers 2 4 3
Boulamis 1 Les Cailloux 2 4 3
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 De Hakhorst 1 3 4
Cercle de Pétanque 2 Randenbroek 2 1 6
Les Taxateurs 1 Mazijk de Pétanque 2 5 2
Eerste klasse B
De Gemshoorn 1 De Nijeboulers 1 2 5
Cercle de Pétanque 1 Randenbroek 1 3 4
Boulamis 2 Mazijk de Pétanque 1 1 6
Tweede klasse
Boulamis 3 De Nijeboulers 2 6 1
Randenbroek 3 De Gooiers 3 3 4
Kampong 1 Vrij

De uitslagen van de achtste speelavond op 5 september:

Hoofdklasse
De Gooiers 2 Les Cailloux 1 0 7
De Gooiers 1 Boulamis 1 7 0
Les Cailloux 3 Les Cailloux 2 3 4
Eerste klasse A
Randenbroek 2 Les Cailloux 4 2 5
Cercle de Pétanque 2 Les Taxateurs 1 1 6
Mazijk de Pétanque 2 De Hakhorst 1 3 4
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Randenbroek 1 4 3
Cercle de Pétanque 1 Mazijk de Pétanque 1 4 3
De Gemshoorn 1 Boulamis 2 4 3
Tweede klasse
Kampong 1 Boulamis 3 5 2
De Nijeboulers 2 Randenbroek 3 1 6
De Gooiers 3 Vrij

De uitslagen van de zevende speelavond op 29 augustus:

Hoofdklasse
Les Cailloux 2 De Gooiers 1 2 5
Boulamis 1 De Gooiers 2 5 2
Les Cailloux 3 Les Cailloux 1 0 7
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Mazijk de Pétanque 2 4 3
De Hakhorst 1 Cercle de Pétanque 2 3 4
Les Taxateurs 1 Randenbroek 2 5 2
Eerste klasse B
Boulamis 2 De Nijeboulers 1 5 2
De Gemshoorn 1 Cercle de Pétanque 1 6 1
Mazijk de Pétanque 1 Randenbroek 1 3 4
Tweede klasse
Kampong 1 De Gooiers 3 2 5
Boulamis 3 Randenbroek 3 6 1
De Nijeboulers 2 Vrij

De uitslagen van de zesde speelavond op 11 juli:

Hoofdklasse
Les Cailloux 2 Les Cailloux 1 0 7
Les Cailloux 3 Boulamis 1 4 3
De Gooiers 2 De Gooiers 1 1 6
Eerste klasse A
Cercle de Pétanque 2 Les Cailloux 4 2 5
Mazijk de Pétanque 2 Randenbroek 2 3 4
De Hakhorst 1 Les Taxateurs 1 3 4
Eerste klasse B
Cercle de Pétanque 1 De Nijeboulers 1 3 4
Randenbroek 1 Boulamis 2 6 1
Mazijk de Pétanque 1 De Gemshoorn 1 3 4
Tweede klasse A
Kampong 1 De Nijeboulers 2 5 2
De Gooiers 3 Boulamis 3 2 5
Randenbroek 3 Vrij

De uitslagen van de vijfde speelavond op 27 juni:

Hoofdklasse
Boulamis 1 Les Cailloux 1 2 5
De Gooiers 2 Les Cailloux 2 2 5
De Gooiers 1 Les Cailloux 3 6 1
Eerste klasse A
Les Taxateurs 1 Les Cailloux 4 2 5
Mazijk de Pétanque 2 Cercle de Pétanque 2 5 2
Randenbroek 2 De Hakhorst 1 2 5
Eerste klasse B
Mazijk de Pétanque 1 De Nijeboulers 1 4 3
Boulamis 2 Cercle de Pétanque 1 3 4
Randenbroek 1 De Gemshoorn 1 2 5
Tweede klasse A
Randenbroek 3 Kampong 1 4 3
De Gooiers 3 De Nijeboulers 2 2 5
Boulamis 3 Vrij

De uitslagen van de vierde speelavond op 13 juni:

Hoofdklasse
De Gooiers 1 Les Cailloux 1 3 4
De Gooiers 2 Les Cailloux 3 2 5
Les Cailloux 2 Boulamis  1 6 1
Eerste klasse A
De Hakhorst 1 Les Cailloux 4 2 5
Randenbroek 2 Cercle de Pétanque 2 5 2
Mazijk de Pétanque 2 Les Taxateurs 1 6 1
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 De Gemshoorn 1 4 3
Randenbroek 1 Cercle de Pétanque 1 4 3
Mazijk de Pétanque 1 Boulamis 2 5 2
Tweede klasse A
De Nijeboulers 2 Boulamis 3 3 4
Boulamis 3 Randenbroek 3 5 2
Kampong 1 Vrij

De uitslagen van de derde speelavond op 16 mei:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 De Gooiers 2 7 0
Boulamis 1 De Gooiers 1 1 6
Les Cailloux 2 Les Cailloux 3 2 5
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Randenbroek 2 3 4
Les Taxateurs 1 Cercle de Pétanque 2 6 1
De Hakhorst 1 Mazijk de Pétanque 2 4 3
Eerste klasse B
Randenbroek 1 De Nijeboulers 1 6 1
Mazijk de Pétanque 1 Cercle de Pétanque 1 5 2
Boulamis 2 De Gemshoorn 1 1 6
Tweede klasse A
Boulamis 3 Kampong 1 6 1
Randenbroek 3 De Nijeboulers 2 5 2
De Gooiers 3 Vrij

De uitslagen van de tweede speelavond op 2 mei:

Hoofdklasse
De Gooiers 1 Les Cailloux 2 4 3
De Gooiers 2 Boulamis 1 2 5
Les Cailloux 1 Les Cailloux 3 6 1
Eerste klasse A
Mazijk de Pétanque 2 Les Cailloux 4 3 4
Cercle de Pétanque 2 De Hakhorst 1 2 5
Randenbroek 2 Les Taxateurs 1 4 3
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Boulamis 2 6 1
Cercle de Pétanque 1 De Gemshoorn 1 2 5
Randenbroek 1 Mazijk de Pétanque 1 3 4
Tweede klasse A
De Gooiers 3 Kampong 1 4 3
Randenbroek 3 Boulamis 3 1 6
De Nijeboulers 2 Vrij

De uitslagen van de eerste speelavond op 18 april:

Hoofdklasse
Les Cailloux 1 Les Cailloux 2 5 2
Boulamis 1 Les Cailloux 3 1 6
De Gooiers 1 De Gooiers 2 5 2
Eerste klasse A
Les Cailloux 4 Cercle de Pétanque 2 6 1
Randenbroek 2 Mazijk de Pétanque 2 5 2
Les Taxateurs 1 De Hakhorst 1 5 2
Eerste klasse B
De Nijeboulers 1 Cercle de Pétanque 1 7 0
Boulamis 2 Randenbroek 1 2 5
De Gemshoorn 1 Mazijk de Pétanque 1 5 2
Tweede klasse A
De Nijeboulers 1 De Nijeboulers 2 6 1
Boulamis 3 De Gooiers 3 6 1
Randenbroek 3 Vrij

Historie

Eindstanden van de ZCC 2019
Eindstanden van de ZCC 2018
Eindstanden van de ZCC 2017