EK/WK’s 2018

27 – 29  juli

Kwalificatierondes EuroCup

Les Cailloux uit Zeist is de winnaar van de topdivisie NPC seizoen 2017/2018 en neemt namens Nederland deel aan de kwalificatierondes.
Les Cailloux is ingedeeld in Group B samen met Monaco, Noorwegen, Hongarije, Estland, Denemarken en Bulgarije. De voorrondes zijn voor Les Cailloux in Monaco.

Les Cailloux heeft zich geplaatst voor het EuroCup finaleweekend.

Bekijk hier het verslag van de voorrondes >

 

13-16 september

WK Tripletten mannen

WK Precisieschieten mannen

Desbiens City, Canada
Aantal deelnemende landen: 42

Kees Koogje, Essa Agzoul, Noel Kempeneers en Tom van de Voort hebben de Nederlandse eer verdedigt. Zij hebben de finales van de NJBB Masters 2017 gewonnen.
Coach: Jack Schillemans
Delegatieleider: Jan Paashuis

De uitslag
WK tripletten mannen
1. Frankrijk, 2. Marokko, 3. Tunesië en Senegal 
Resultaat Nederland – plaats 35

Coupe de Nations
1. Mauritanië, 2. Tahiti 3. Cambodja en Engeland
Resultaat Nederland – gedeelde plaats 9 – 16

WK Precisieschieten mannen
1. Frankrijk (Dylan Rocher), 2. Madagaskar (Rakatoninosy Taratra), 3. Italië (Diego Rizzi) en Marokko (Higham Boulassal)
Resultaat Nederland (Kees Koogje) – gedeelde plaats 5 – 8

De volledige uitslagen vind je hier >

Ga naar de korte samenvatting >

 

27 – 30 september

EK Tripletten vrouwen

EK Precisieschieten vrouwen

Palavas les Flots, Frankrijk
Aantal deelnemende landen: 33

Uitgezonden worden: Katy Kamps-Bosch, Sandy Rikkers, Ria Bronsema en Jenny den Baas.
Coach: Kees Kroon
Delegatieleider: Toon van Alebeek

De uitslag
EK tripletten vrouwen
1. Frankrijk, 2. Italië, 3. Duitsland en Zwitserland 
Resultaat Nederland  – gedeelde plaats 5 – 8

Coupe de Nations
1. Monaco, 2. Noorwegen, 3. Griekenland en Spanje

WK Precisieschieten vrouwen
1. Frankrijk (Charlotte Darodes), 2. Israël (Sivan Siri), 3. Slovenië (Kaja Jamnik) en Zwitserland (Ludivine Maitre Wicki)
Resultaat Nederland (Ria Bronsema) – plaats 16

Volledige uitslagen van het EK vind je op de website van de CEP >

Ga naar de korte samenvatting >

 

5 – 7 oktober

EK Tête-à-tête vrouwen

Savigliano, Italië
Aantal deelnemende landen: 31

Uitgezonden wordt: Lieke van der Voort na winst NK Tête-à-Tête 2018.
Coach: Tom van der Voort

De uitslag
EK tête-à-tête vrouwen
1. Sadrine Herlem (Frankrijk), 2. Katarzyna Blasiak (Polen), 3. Mia Carlsson (Denemarken) en Charlotta Larsson (Zweden) 
Resultaat Nederland (Lieke van der Voort) – plaats 19

Coupe de Nations
1. Päivi LEHTONEN-PALMQVIST (Finland), 2. Indira Ongaro (Luxemburg), 3. Zsófia Kárpáti dr. (Hongarije) en Sylva Mrázková (Tjechië)
Resultaat Nederland (Lieke van der Voort) – gedeelde plaats 5 – 8

Volledige uitslagen van het EK vind je op de website van de CEP >

Ga naar de korte samenvatting >

 

11 – 14 oktober

EK Tripletten beloften en junioren

EK Precisieschieten beloften en junioren

El Ejido Almería, Spanje

Delegatieleider: Toon van Alebeek

EK beloften mannen
Aantal deelnemende landen: 16
Beloften heren team: Tim Gijsbertsen, Elior van Klaveren, Mauro Saunier en Milan Saunier.
Trainer/coach: Frans Velthuis

De uitslag

EK tripletten beloften mannen
1. Frankrijk, 2. Spanje, 3. België en Monaco 
Resultaat Nederland – plaats 14

Coupe de Nations:
1. Nederland, 2. Estland, 3. Turkije en Finland

EK Precisieschieten beloften mannen
1. Frankrijk (Tyson Molinas), 2. Duitsland (Pascal Müller), 3. België (Mattieu Berode) en Finland (Antti Pasanen)
Resultaat Nederland (Tim Gijsbertsen) – plaats 14

Volledige uitslagen van het EK vind je op de website van de CEP >

Ga naar de korte samenvatting >

EK beloften vrouwen
Aantal deelnemende landen: 9
Beloften dames team: Yannieke Baks, Lotte van Bergenhenegouwen, Marsha Nuijten en Roby van Rooijen, met reserve speelster Chantal Moors
Trainer/coach: Kees Kroon

De uitslag

EK tripletten beloften vrouwen
1. Frankrijk, 2. België, 3. Spanje en Zweden 
Resultaat Nederland – plaats 9

Coupe de Nations:
1. Duitsland, 2. Tjechië, 3. Engeland en Turkije

EK Precisieschieten beloften vrouwen
1. Frankrijk (Emma Picard), 2. Spanje (Sara Díaz Reyes), 3. Engeland (Kaylee Thatcher) en Zweden (Linn Callderyd)
Resultaat Nederland (Yannieke Baks) – plaats 8

Volledige uitslagen van het EK vind je op de website van de CEP >

Ga naar de korte samenvatting >

EK junioren
Aantal deelnemende landen: 19
Jeugdteam: Valentino Peeters, Jakob Huitsing, Niels Saurel en Gregory Koolwijk.
Coach: Fred Lagerwaard

De uitslag

EK tripletten junioren
1. Monaco, 2. Frankrijk, 3. België en Spanje
Resultaat Nederland – plaats 16

Coupe de Nations:
1. Engeland, 2. Noorwegen, 3. Polen en Tjechië

EK Precisieschieten junioren
1. Frankrijk (Joe Casale), 2. Spanje (Jesús Antonio Escacho Alarcón), 3. Monaco (Louis Marsille) en België (Tristan Alexandre)
Resultaat Nederland (Valentino Peeters) – plaats 16

Volledige uitslagen van het EK vind je op de website van de CEP >

 

Ga naar de korte samenvatting >

 

30 november – 2 december

Finales EuroCup

Les Cailloux heeft zich geplaatst voor het finaleweekend. Het finaleweekend is in Boulodrome Departmental Gilbert LOUIS – 34 Impasse des ROUYERES, 16710 Saint-Yrieix-sur-Charente in Frankrijk.

 

EK/WK’s 2019 >