Zomercompetitie Tripletten (ZCT)

De ZCT staat open voor alle verenigingen uit NJBB-District West.
Teams bestaan in zijn geheel uit houders van een W- of J-licentie bij de vereniging die ze vertegenwoordigen.

Zomercompetitie Tripletten 2019

Ook  in 2019 organiseerde District West een Zomercompetitie Tripletten (ZCT). 

De competitie bestond uit één poule in de eerste klasse, twee poules in de tweede klasse en één poule in de derde klasse.
Er zijn waren 57 teams aangemeld. De 47 teams die in 2018 deelnamen waren ingedeeld in de eerste of tweede klasse en de 10 nieuw aangemelde teams waren ingedeeld in de derde klasse.
In de eerste en tweede klasse werden vijf partijen per dag gespeeld, in de derde klasse met 10 teams werden drie partijen per dag gespeeld.

De laatste speeldag
Op 23 juni werd bij OSB in Bodegraven de laatste dag van de ZCT gespeeld.  Het mocht met recht een Zomercompetitie worden genoemd want de temperaturen waren zeer zomers, tegen tropisch aan. De flesjes water waren niet aan te slepen voor de spelers die duidelijk last hadden van de plotselinge warmte.
Na afloop van de sportief verlopen competitie was er natuurlijk de einduitslag en de bijbehorende prijsuitreikingen. Na de derde ronde werden de prijzen van de 3e klasse uitgereikt en na afloop om half zeven die van 2e en 1e klasse poules.

Eerste in de 1e  klasse en dus districtskampioen was het team L’ Esprit 3 van Alex Krusemann,  Danny Wezenberg  en  Richard Krohne.

De overige prijswinnaars kunt u hieronder vinden in de uitslagen.

Nogmaals wil ik hierbij de vrijwilligers van de gastverenigingen en de scheidsrechters danken voor hun inzet.

Uw wedstrijdleider,
Andries Wijand

Afkortingen
OR = Onderling Resultaat
OS = Onderling Saldo
AS = Algemeen Saldo
Deg = Degradatie|
Prom = Promotie

Eindstand 1e klasse
ZCT 2019 1e klasse Einstand
Nr Team Spelers Winst Saldo
1 L’ Esprit 3 Alex Krusemann / Danny Wezenberg / Richard Krohne 13 115
2 ABA 1 Simon Vogelaar / Cees Hoogerheide / Marvin Meijer 11 60 OR
3 L’ Esprit 1 Davey Kooijman / Krijn Kok / Frances van Donge 11 62 OR
4 De Goede Worp 1 Jaap Spaans / Rob Meere / Hans v d Horst 10 20
5 Grand Cru 2 Wim van Unnik / Max Rutten / Jaap Jan de Vries 9 -5
6 Grand Cru 1 Cees Henze / Joey Dijkstra / Dody Henze 8 -21 OR
7 MIDI 1 Fred Lagerwaard / Joop Pols / Rob Torremans 8 -5 OR
8 L’ Esprit 4 Piet Kooijman / Dennis Fluit / Chris Hokken 7 -25 OR
9 Badhoevedorp 1 Daniëlle Snijders / Richard Nijs / Mitch Horn 7 12 OR
10 Vlaardingen 1 Hans Landzaad / Jan Mout / John v.d.Brink 7 -1 OR
11 Zoetermeer 1 Piet Boevé / Henk Reincke / Ton Hazebroek 6 -32 OR
12 Nieuwerkerk 2 Jan van der Voort / Rita Baljet / Erik Baljet 6 -35 OR
13 Zoetermeer 2 Valentijn van Koppenhagen / Hanny Beekhuizen / Piet Molema 5 -23 OR Deg
14 L’ Esprit 2 Joop Lucas / Gerrit de Kok / Marco Kok 5 -42 OR Deg
15 Nieuwerkerk 1 Cor Visser / Wilco Dekker / Jaime Jover 4 -37 Deg
16 MIDI 2 Jan van Dijk / Jan van Driel / Leo Vogelzang 3 -43 Deg

 

Eindstand 2e klasse A

ZCT 2019 2e klasse A Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo
1 De Goede Worp 7 Louis Batens / Dick v Rijn / Joke Bennink 12 77 Prom
2 Zoetermeer 3 Peter de Vos / Theo van der Tak / Riet Arnoldus 11 63 Prom
3 De Goede Worp 2 Ronald Goulooze / Ben de Groot / Alex v d Staaij 10 23
4 MIDI 3 Peter van Poelgeest / Ria van Poelgeest / Henk van Oijen 8 -2 OR
5 Bulderbaan 2 Dennis Cowan / Cora Roodhart / Han van Leeuwen 8 20 OR OS AS
6 Grand Cru 6 Leen Roos / Lien van Vliet / Cors van Vliet 8 17 OR OS AS
7 MIDI 5 Hanny Kramer / Tinus Bloem / Gerard van der Gaag 8 0 OR OS AS
8 L’ Esprit 5 Gerrit Kok / José Michan / Cor Verhoeff 8 32 OR
9 ABA 2 Nel Marijnissen / Alex Hazen / Trix Hummelink 7 30
10 Vlaardingen 2 Arja Landzaad / Elly Sjollema / Jan Stad 6 -11 OR
11 De Goede Worp 5 Cor Versluis / Wil Versluis / Ingrid Goulooze 6 -35 OR
12 Zoetermeer 6 Miep van Kalveen / Joke Putting / Gerard Langeree 4 -46 OR OS
13 Zoetermeer 5 Sieny Hazebroek / Nico Thoen / Annie Thoen 4 -58 OR OS
14 MIDI 8 Nel van Deventer / José Fros / Mavis de Randamie 4 -59 OR OS
15 Grand Cru 3 Koos Toet / Nannie Toet / Carla Sinius 1 -51
16 ABA 4 Team weggevallen 0 0

 

Eindstand 2e klasse B

ZCT 2019 2e klasse B  Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo
1 Vlaardingen 3 Marco Baas / Maarten Hoogendoorn / Jan Perquin 11 57 OR OR Prom
2 De Goede Worp 4 Bert Graaf / Johan Qualm / Arie Plugge 11 45 OR OR Prom
3 ABA 3 Theo Hummelink / Jannie Brouwer / Chris Schmidt 11 41 OR OR
4 MIDI 6 Sander Beukers / Monique Bakker / Arnold Steiger 11 87 OR OR
5 Bulderbaan 1 Richard Rentinck / Dorine Martron / Theo Meijer 8 13 OR
6 De Goede Worp 6 Joke de Groot / Emiel Oosthoek / Roy Oosthoek 8 29 OR
7 OSB 1 Andre Woertman / Mary Woertman / Gineke van Dommelen 7 -3 OR
8 Zoetermeer 4 Bert Butler / Sjaak Klaase / Jan Mels 7 7 OR
9 Grand Cru 5 Helma Vissers / Elly Roozenburg / Chris van der Sman 7 -1 OR
10 MIDI 4 Leo Kramer / Ria Lander / Hennie Lander 6 -29 OR
11 De Goede Worp 3 Fred Blom / Tinie Blom / Nel Steyn 6 -35 OR
12 MIDI 9 Wil Broekhuizen / Truus de Graaf / Jacqueline van den Akker 4 -50
13 Zoetermeer 7 Diny Noijens / Anneke van Graafeiland / Ineke Buijtendorp 3 -50 OR
14 Grand Cru 4 Lenie Reinders / Erwin ten Bosch / Nicolette ten Bosch 3 -31 OR
15 MIDI 7 Sandra Snoek / Thea Immers / John Rieken 2 -80

 

Eindstand 3e klasse

ZCT 2019 3e klasse  Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo
1 MIDI 11 Steef Kraan / Lotte van Bergenhenegouwen / Tom van Maanen 7 36 OR Prom
2 Bulderbaan 3 Fred Stenekes / Harry Kamp / Lina Verhulst 7 34 OR Prom
3 Grand Cru 8 Chris van Houten / Herrman Turk / Raymond Marcus 6 18 OR
4 Zoetermeer 8 Annemiek de Vos / Gerrit Ouwerkerk / Marion Ouwerkerk 6 24 OR
5 Markeer 1 M.A.J. Godlieb-Lasage / J.C.Godlieb / J.W.H. Truren-Fonken 5 -3
6 MIDI 10 Leo Bedaux / Astrid Bedaux / Bert Meuleman 4 -18
7 L’ Esprit 6 Quinten Tettero / Leen de Goede / Dyantha de Goede 3 -7 OR
8 Grand Cru 9 Rene van Donk / Gretha Bos / Sjaan Storm 3 -6 OR
9 De Vaste Voet 1 Hans Meijer / Myrian Meijer / Carla Duivenvoorden 2 -50 OR
10 Grand Cru 7 Els van Andel / Ben van Andel / Giacomino Deiana 2 -28 OR

 

Bijlage

Uw competitieleider,
Andries Wijand


Zomercompetitie Tripletten 2018

De eerste editie van de ZomerCompetitie Tripletten is een succes geweest, maar liefst 56 teams streden in vier poules op gelijk niveau in deze competitie. Met ingang van 2019 wordt deze competitie in verschillende klassen op sterkte gespeeld.

De nummers 1 t/m 4 hebben zich geplaatst voor de 1e klasse, de nummers 5 t/m 11 en de beste vier teams daaronder (in dit geval alle vier de nummers 12) hebben zich geplaatst voor de 2e klasse en de overige teams spelen volgend jaar in de 3e klasse samen met hopelijk een aantal nieuwe teams.  We hopen op nog meer teams volgend seizoen.

Er hebben de laatste dag nog wel enige verschuivingen in de stand plaatsgevonden.

Hieronder de eindstanden in de poules met daarbij tevens aangegeven de plaatsing van de teams voor volgend seizoen. Daaronder staat het kruisschema met alle uitslagen.

Er waren prijzen voor de nummers 1, 2 en 3 in iedere poule.

Ik wil alle teams danken voor de sportieve strijd.

Andries Wijand,
Wedstrijdleider

Eindstanden

Poule A

ZCT poule A   Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Nieuwerkerk 3 Conny Smithuis / Gerald Belterman / Wim Flecken 10 35 or 1e klasse
2 Vlaardingen 1 Hans Landzaad / John v.d. Brink / Jan Mout 10 75 or 1e klasse
3 Esprit 2 Joop Lucas / Gerrit de Kok / Marco Kok 9 45 or 1e klasse
4 De Goede Worp 1 Jaap Spaans / Rob Meere / Dick van Rijn 9 34 or 1e klasse
5 Grand Cru 4 Jaap-Jan de Vries / Wim van Unnik / Max Rutten 8 43 or 2e klasse
6 Bulderbaan 1 Dorine Martron / Theo Meijer / Richard Rentinck 8 28 or 2e klasse
7 De Goede Worp 6 Fred Blom / Tinie Blom / Nel Steijn 7 -3 or 2e klasse
8 Zoetermeer 2 Riet Arnoldus / Peter de Vos / Theo van der Tak 7 -22 or 2e klasse
9 MIDI 6 Leo Kramer / Arie Molenwijk / Ria Lander 6 -8 2e klasse
10 ABA 4 Nel Marijnissen / Alex Hazen / Trix Hummelink 5 -36 or 2e klasse
11 MIDI 4 Tinus Bloem / Hanny Kramer / Gerard van der Gaag 5 -14 or 2e klasse
12 De Six Pret 1 Sam de Wit / Tiny van der Ploeg / Reiny van Mameren 3 -54 2e klasse
13 MIDI 7 Sandra Snoek / Thea Immers / John Rieken 2 -55 or 3e klasse
14 De Boulende Stier 1 John Donders / Ria Donders / Lenie Helmers 2 -68 or 3e klasse

Poule B

ZCT poule B   Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Esprit 1 Davey Kooijman / Krijn Kok / Dennis Gunther Mohr 13 123 1e klasse
2 Grand Cru 2 Cees Henze / Joey Dijkstra / Dody Henze 11 52 1e klasse
3 Nieuwerkerk 1 Cor Visser / Wilco Dekker / Willem Zwang 10 66 1e klasse
4 MIDI 5 Jan van Driel / Jan van Dijk / Leo Vogelzang 8 17 or 1e klasse
5 Vlaardingen 2 Wilma Mout / Elly Sjollema / Arja Landzaad 8 5 or 2e klasse
6 Gravenboules 1 Riet Bunnik / Koos Bunnik / Cor van Dijk 7 33 or 2e klasse
7 Zoetermeer 3 Jan Mels / Sjaak Klaasse / Bert Butler 7 -10 or 2e klasse
8 Zoetermeer 7 Gerard Langeree / Miep van Kalveen / Bernard van Bilsen 6 -40 or 2e klasse
9 De Goede Worp 5 Bert de Graaf / Johan Qualm / Arie Plugge 6 -4 or 2e klasse
10 MIDI 1 Leo Bedaux / Astrid Bedaux / Bert Meuleman 5 -34 or 2e klasse
11 ABA 3 Theo Hummelink / Jannie Brouwer / Chris Schmidt 5 -2 or 2e klasse
12 De Goede Worp 3 Wil versluis / Emiel Oosthoek / Ingrid Goulooze 4 -46 2e klasse
13 Grand Cru 6 Mart Roozenburg / Elly Roozenburg / Helma Vissers 1 -66 3e klasse
14 Bulderbaan 2 Conny Geel / Afra Betting / Willy Oudshoorn 0 -94 3e klasse

Poule C

ZCT poule C   Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Badhoevedorp 1 Daniëlle Snijders / Yvonne Horn / Mitch Horn 13 114 1e klasse
2 Esprit 3 Alex Krusemann / Danny Wezenberg / Richard Krohne 11 73 1e klasse
3 MIDI 8 Rob Torremans / Joop Pols / Fred Lagerwaard 10 57 1e klasse
4 Zoetermeer 5 Hanny Beekhuizen / Valentijn van Koppenhagen / Piet Molema 8 26 1e klasse
5 De Goede Worp 7 Ronald Goulooze / Ben de Groot / Richard Versluis 7 8 or or os 2e klasse
6 Vlaardingen 3 Marco Baas / Maarten Hoogendoorn / Jan Perquin 7 18 or or os 2e klasse
7 Nieuwerkerk 2 Jan vd Voort / Erik Baljet / Rita Baljet 7 14 or or os 2e klasse
8 OSB 1 Edwin van Rooijen / Marianne Dikmans / Mart Kruit 7 -5 or or os 2e klasse
9 Esprit 5 Gerrit Kok / José Michan / Cor Verhoeff 6 -4 2e klasse
10 Grand Cru 3 Bert de Bruin / Nanny Huls / Herman Turk 4 -63 or 2e klasse
11 De Goede Worp 2 Ton Stafanes / Hans Meinders / Atie Meinders 4 -22 or 2e klasse
12 ABA 2 Louis ten Dam / Anna Vrijmoed / Jacques van den Broek 3 -71 or 2e klasse
13 MIDI 2 Nel van Deventer / Jose Fros / Wim Mossel 3 -55 or 3e klasse
14 Zoetermeer 1 Ineke Buijtendorp / Anneke van Graafeiland / Diny Noijens 1 -90 3e klasse

Poule D

ZCT poule D   Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 ABA 1 Simon Vogelaar / Cees Hoogerheide / Kevin Hoogerheide 12 79 1e klasse
2 Boel de Boule 1 Ger van Klink / Désireé Schalk / Michiel Stoop 10 40 or 1e klasse
3 Esprit 4 Piet Kooijman / Dennis Fluit / Chris Hokken 10 54 or 1e klasse
4 Zoetermeer 4 Henk Reincke / Piet Boevé / Ton Hazebroek 9 35 or 1e klasse
5 Nieuwerkerk 4 Rob Brokling / Lida Brokling / John De Haan 9 40 or 2e klasse
6 OSB 2 Mary Woertman / Andre Woertman / Gineke van Dommelen 8 23 2e klasse
7 De Boulende Stier 2 Leo Hooymans / Etley Wong / Nel van Dalsen 7 3 2e klasse
8 MIDI 3 Peter van Poelgeest / Ria van Poelgeest / Henk van Oyen 6 -13 2e klasse
9 Grand Cru 1 Nannie Toet / Koos Toet / Carla Sinius 5 -20 or 2e klasse
10 Les Pointeurs 1 Klaas Vonk / Gerie Vonk / Serdo Verbanac 5 -20 or 2e klasse
11 Grand Cru 5 Nicolette ten Bosch / Erwin ten Bosch / Lenie Reinders 4 -44 or 2e klasse
12 Zoetermeer 6 Ruud van Bodegraven / Sieny Hazebroek / Els van Bilsen 4 -32 or 2e klasse
13 De Goede Worp 4 Lies Batens / Joke Bennink / Louis Batens 2 -47 3e klasse
14 MIDI 9 Cok de Vogel / Coby Koevoets / Laura Middelweerd 0 -98 3e klasse