Zomercompetitie Tripletten 2022 (ZCT)

Op Zondag 19 juni werd met vrijwel droog weer de laatste dag van de ZCT gespeeld.Er is weer op het scherpst van de snede maar sportief gespeeld.

Eerste klasse:

Het team ABA 1 met Simon Vogelaar, Kevin Hoogerheide en Geoffrey van Koppenhagen beleken de sterkste in de eerste klasse, zij werden ongeslagen ZCT Kampioen.  Tweede werd het team Esprit 1 met Gerrit Kok, Joop Lucas en Marko Kok.

Derde werd MIDI 1 met Rob Torremans, Fred Lagerwaard en Arnold Stijger (Met Cees Wubbe en Steef Kraan als invallers op de laatste dag)

De teams DGW 1 en drie degraderen

In de Tweede klasse werd het team Nieuwerkerk 2 met Dick Timmermans, Wim de Vries en Jaime Jover Fuster kampioen, zij promoveren.Tweede werd OSB 1 met Willem den Besten, Jochem de Haas en Thom Rehermann, ook zij promoverenDerde werd Zoetermeer 5 met Sjaak Klaasse, Frans vd Vat en Theo Meijer.  Zij kunnen promoveren als er een team wegvalt in de eerste klasse

Ook deze competitie kan niet zonder de vele vrijwilligers bij de clubs en de wedstrijdleiders en scheidsrechters.  Hen wil ik dan ook weer danken voor hun tomeloze inzet.

We hopen volgend weer op wat meer aanmeldingen.

Andries Wijand,   Uw Competitieleider

 

ZCT 2022 1e klasse Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo Opmerkingen
1 ABA 1 Simon Vogelaar – Kevin Hoogerheide – Geoffrey van Koppenhagen 14 120 ZCT kampioen
2 L’ Esprit 1 Joop Lucas – Gerrit de Kok – Marco Kok 10 35 OR
3 MIDI 1 Fred Lagerwaard – Rob Torremans – Arnold Steiger 10 35 OR
4 L’ Esprit 2 Krijn Kok – Jeffrey van Loon – Arnold Bijl 10 54 OR
5 Zoetermeer 2 Valentijn van Koppenhagen – Hanny Beekhuizen – Irene Kraan 9 12 OR
6 L’ Esprit 3 Max Hokken – Dennis Fluit – Chris Hokken 9 6 OR
7 Sp. Badhoevedorp 1 Mitch Horn – Yvo Jansen – Gerline Bezemer 9 38 OR
8 Nieuwerkerk 1 Wilco Dekker – Cor Visser – Leen vd Hoek 7 6 OR
9 ABA 2 Cees Hoogerheide – Cor Honigh – Joop Pols 7 -6 OR
10 Vlaardingen 1 Maarten Hoogendoorn – Jan Perquin – Peter Schuurbiers 5 -22  
11 Grand Cru 1 Cees Henze – Dody Henze – Joey Dijkstra 5 -16  
12 Zoetermeer 1 Theo van der Tak – Peter de Vos – Riet Arnoldus 4 -17  
13 DGW 4 Rob Meere – Chris Zemering – Jaap Spaans 3 -41 OR
14 DGW 2 Ronald Goulooze – Richard Versluis – Ben de Groot 2 -96 OR
15 DGW 1 Cor Versluis – Wil versluis – Ingrid Goulooze 1 -108 Deg
16 DGW 3 Team teruggetrokken 0 0 Deg
  OR = onderling resultaat      
           
ZCT 2022 2e klasse Eindstand
Nr Team Spelers Winst Saldo Opmerkingen
1 Nieuwerkerk 2 Dick Timmermans – Wim de Vries – Jaime Jover Fuster 12 81 Prom.
2 OSB 1 Willem den Besten – Jochem de Haas – Thom Rehermann 10 68 Prom.
3 Zoetermeer 5 Sjaak Klaasse – Frans vd Vat – Theo Meijer 9 39 OR
4 MIDI 2 Jan van Dijk – Jan van Driel – Leo Vogelzang 9 51 OR
5 Zoetermeer 3 Gerrit Ouwerkerk – Marion Ouwerkerk – Annemiek de Vos 8 40  
6 Nieuwerkerk 3 Piet Scherpenisse – Wolfgang Fraszczak – Siebren Hulzenga 7 5 OR
7 MIDI 3 Ria van Poelgeest – Peter van Poelgeest – Henk van Oijen 7 13 OR
8 MIDI 5 Hanny Kramer – Tinus Bloem – Henk Lok 6 -1  
9 L’ Esprit 4 Gerrit Kok – Eveline de Jong – Aad den Tuinder 5 -24 OR
10 MIDI 4 Ria Lander – Hennie Lander – Leo Kramer 5 -39 OR
11 MIDI 6 Nel van Deventer – José Fros – John Rieken 4 -62 OR
12 Zoetermeer 4 Miep van Kalveen – Joke Putting – Roland van Baalen 4 -41 OR
13 ABA 4 Louis Seriese – Vera Seriese – Margreet v.d. Dool 3 -78  
14 ABA 3 Gerard van Bruggen  – Atie Wagenaar – Helen Hofland 2 -52  

Reglement Zomercompetitie Tripletten_District-West

Inschrijfformulier ZCT 2022
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfformulier ZCT 2020

ZCT info 2020

 

 

NJBB district West

Contact districtsteam West

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-west@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam West via west@njbb.nl

ZCT Historie

ZCT 2019 >    ZCT 2018 >