Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/wwpetanque/domains/nlpetanque.nl/public_html/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/filesystem.php on line 782

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/wwpetanque/domains/nlpetanque.nl/public_html/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/filesystem.php on line 784

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/wwpetanque/domains/nlpetanque.nl/public_html/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/filesystem.php on line 786
Zomercompetitie Tripletten (ZCT) | NLpetanque

Zomercompetitie Tripletten (ZCT)

ZCT 2018

De eerste editie van de ZomerCompetitie Tripletten is een succes geweest, maar liefst 56 teams streden in vier poules op gelijk niveau in deze competitie. Met ingang van 2019 wordt deze competitie in verschillende klassen op sterkte gespeeld.

De nummers 1 t/m 4 hebben zich geplaatst voor de 1e klasse, de nummers 5 t/m 11 en de beste vier teams daaronder (in dit geval alle vier de nummers 12) hebben zich geplaatst voor de 2e klasse en de overige teams spelen volgend jaar in de 3e klasse samen met hopelijk een aantal nieuwe teams.  We hopen op nog meer teams volgend seizoen.

Er hebben de laatste dag nog wel enige verschuivingen in de stand plaatsgevonden.

Hieronder de eindstanden in de poules met daarbij tevens aangegeven de plaatsing van de teams voor volgend seizoen. Daaronder staat het kruisschema met alle uitslagen.

Er waren prijzen voor de nummers 1, 2 en 3 in iedere poule.

Ik wil alle teams danken voor de sportieve strijd.

Andries Wijand,
Wedstrijdleider

Eindstanden

Poule A

ZCT poule A   Eindstand    
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Nieuwerkerk 3 Conny Smithuis / Gerald Belterman / Wim Flecken 10 35 or 1e klasse
2 Vlaardingen 1 Hans Landzaad / John v.d. Brink / Jan Mout 10 75 or 1e klasse
3 Esprit 2 Joop Lucas / Gerrit de Kok / Marco Kok 9 45 or 1e klasse
4 De Goede Worp 1 Jaap Spaans / Rob Meere / Dick van Rijn 9 34 or 1e klasse
5 Grand Cru 4 Jaap-Jan de Vries / Wim van Unnik / Max Rutten 8 43 or 2e klasse
6 Bulderbaan 1 Dorine Martron / Theo Meijer / Richard Rentinck 8 28 or 2e klasse
7 De Goede Worp 6 Fred Blom / Tinie Blom / Nel Steijn 7 -3 or 2e klasse
8 Zoetermeer 2 Riet Arnoldus / Peter de Vos / Theo van der Tak 7 -22 or 2e klasse
9 MIDI 6 Leo Kramer / Arie Molenwijk / Ria Lander 6 -8   2e klasse
10 ABA 4 Nel Marijnissen / Alex Hazen / Trix Hummelink 5 -36 or 2e klasse
11 MIDI 4 Tinus Bloem / Hanny Kramer / Gerard van der Gaag 5 -14 or 2e klasse
12 De Six Pret 1 Sam de Wit / Tiny van der Ploeg / Reiny van Mameren 3 -54   2e klasse
13 MIDI 7 Sandra Snoek / Thea Immers / John Rieken 2 -55 or 3e klasse
14 De Boulende Stier 1 John Donders / Ria Donders / Lenie Helmers 2 -68 or 3e klasse

Poule B

ZCT poule B   Eindstand    
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Esprit 1 Davey Kooijman / Krijn Kok / Dennis Gunther Mohr 13 123   1e klasse
2 Grand Cru 2 Cees Henze / Joey Dijkstra / Dody Henze 11 52   1e klasse
3 Nieuwerkerk 1 Cor Visser / Wilco Dekker / Willem Zwang 10 66   1e klasse
4 MIDI 5 Jan van Driel / Jan van Dijk / Leo Vogelzang 8 17 or 1e klasse
5 Vlaardingen 2 Wilma Mout / Elly Sjollema / Arja Landzaad 8 5 or 2e klasse
6 Gravenboules 1 Riet Bunnik / Koos Bunnik / Cor van Dijk 7 33 or 2e klasse
7 Zoetermeer 3 Jan Mels / Sjaak Klaasse / Bert Butler 7 -10 or 2e klasse
8 Zoetermeer 7 Gerard Langeree / Miep van Kalveen / Bernard van Bilsen 6 -40 or 2e klasse
9 De Goede Worp 5 Bert de Graaf / Johan Qualm / Arie Plugge 6 -4 or 2e klasse
10 MIDI 1 Leo Bedaux / Astrid Bedaux / Bert Meuleman 5 -34 or 2e klasse
11 ABA 3 Theo Hummelink / Jannie Brouwer / Chris Schmidt 5 -2 or 2e klasse
12 De Goede Worp 3 Wil versluis / Emiel Oosthoek / Ingrid Goulooze 4 -46   2e klasse
13 Grand Cru 6 Mart Roozenburg / Elly Roozenburg / Helma Vissers 1 -66   3e klasse
14 Bulderbaan 2 Conny Geel / Afra Betting / Willy Oudshoorn 0 -94   3e klasse

Poule C

ZCT poule C   Eindstand    
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 Badhoevedorp 1 Daniëlle Snijders / Yvonne Horn / Mitch Horn 13 114   1e klasse
2 Esprit 3 Alex Krusemann / Danny Wezenberg / Richard Krohne 11 73   1e klasse
3 MIDI 8 Rob Torremans / Joop Pols / Fred Lagerwaard 10 57   1e klasse
4 Zoetermeer 5 Hanny Beekhuizen / Valentijn van Koppenhagen / Piet Molema 8 26   1e klasse
5 De Goede Worp 7 Ronald Goulooze / Ben de Groot / Richard Versluis 7 8 or or os 2e klasse
6 Vlaardingen 3 Marco Baas / Maarten Hoogendoorn / Jan Perquin 7 18 or or os 2e klasse
7 Nieuwerkerk 2 Jan vd Voort / Erik Baljet / Rita Baljet 7 14 or or os 2e klasse
8 OSB 1 Edwin van Rooijen / Marianne Dikmans / Mart Kruit 7 -5 or or os 2e klasse
9 Esprit 5 Gerrit Kok / José Michan / Cor Verhoeff 6 -4   2e klasse
10 Grand Cru 3 Bert de Bruin / Nanny Huls / Herman Turk 4 -63 or 2e klasse
11 De Goede Worp 2 Ton Stafanes / Hans Meinders / Atie Meinders 4 -22 or 2e klasse
12 ABA 2 Louis ten Dam / Anna Vrijmoed / Jacques van den Broek 3 -71 or 2e klasse
13 MIDI 2 Nel van Deventer / Jose Fros / Wim Mossel 3 -55 or 3e klasse
14 Zoetermeer 1 Ineke Buijtendorp / Anneke van Graafeiland / Diny Noijens 1 -90   3e klasse

Poule D

ZCT poule D   Eindstand    
Nr Team Spelers Winst Saldo OR Klasse 2019
1 ABA 1 Simon Vogelaar / Cees Hoogerheide / Kevin Hoogerheide 12 79   1e klasse
2 Boel de Boule 1 Ger van Klink / Désireé Schalk / Michiel Stoop 10 40 or 1e klasse
3 Esprit 4 Piet Kooijman / Dennis Fluit / Chris Hokken 10 54 or 1e klasse
4 Zoetermeer 4 Henk Reincke / Piet Boevé / Ton Hazebroek 9 35 or 1e klasse
5 Nieuwerkerk 4 Rob Brokling / Lida Brokling / John De Haan 9 40 or 2e klasse
6 OSB 2 Mary Woertman / Andre Woertman / Gineke van Dommelen 8 23   2e klasse
7 De Boulende Stier 2 Leo Hooymans / Etley Wong / Nel van Dalsen 7 3   2e klasse
8 MIDI 3 Peter van Poelgeest / Ria van Poelgeest / Henk van Oyen 6 -13   2e klasse
9 Grand Cru 1 Nannie Toet / Koos Toet / Carla Sinius 5 -20 or 2e klasse
10 Les Pointeurs 1 Klaas Vonk / Gerie Vonk / Serdo Verbanac 5 -20 or 2e klasse
11 Grand Cru 5 Nicolette ten Bosch / Erwin ten Bosch / Lenie Reinders 4 -44 or 2e klasse
12 Zoetermeer 6 Ruud van Bodegraven / Sieny Hazebroek / Els van Bilsen 4 -32 or 2e klasse
13 De Goede Worp 4 Lies Batens / Joke Bennink / Louis Batens 2 -47   3e klasse
14 MIDI 9 Cok de Vogel / Coby Koevoets / Laura Middelweerd 0 -98   3e klasse
NJBB district West

Contact districtsteam West

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-west@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam West via west@njbb.nl

ZCT Historie

ZCT 2019 >    ZCT 2018 >