Wintercompetitie doubletten 2019/2020 (WCD)

Woensdag 19 februari boerenprotest in Den Haag.

Houd rekening met extra reistijd.

Groeten, Trix

WCD 2019/2020

Wintercompetitie Doubletten 2019-2020 Eindstand

De Wintercompetitie Doubletten is wederom een succes geweest, maar liefst 116 teams hebben de competitie uitgespeeld.

Er werd de laatste dag in vier hallen gespeeld, met de bijehorende wedstrijdleiders en scheidsrechters en daarnaast natuurlijk de vrijwilligers van de gastverenigingen.  We zijn zeer blij met de inzet van al deze vrijwilligers die het houden van competities mogelijk maken.  We willen dan ook graag alle scheidsrechters, wedstrijdleiders alsmede alle vrijwilligers van de gastverenigingen heel erg danken voor hun inzet. 

In de tweede, derde en vierde klasse zijn per poule 2 teams naar een hogere klasse gepromoveerd, er waren prijzen voor de nummers 1 tm 3 per poule dit keer bestaande uit medailles en bloemen. In de eerste en tweede klasse zijn de onderste vier teams gedegradeerd naar een klasse lager. Uit de 3e en 4e klasse degradeerden dit jaar geen teams. Mochten er volgend seizoen plekken niet worden ingevuld dan worden deze als eerste opgevuld door de nummers drie uit de onderliggende klasse, daarna worden eventueel degradaties ongedaan gemaakt.

 Helaas zijn door persoonlijke omstandigheden twee teams weggevallen tijdens de competitie. De resultaten van deze teams zijn uit de uitslagen verwijderd zodat er een volledige uitslag is met de teams die in de betreffende poules overbijven. 

Hieronder de voilledige eindstanden in alle poules.

Uw competitieleiders, Robert Loesberg en Andries Wijand

Klasse 1

Plaats Team Namen Winst Saldo P/D en OR
1 ABA 1 Kevin Hoogerheide – Geoffrey van Koppenhagen 13 85 kampioen
2 Le Bon Courage 1 Arthur de Vlieger – Cees Wubben 9 22 or
3 Gouda 2 Thom Dessing – Theo Wansink 9 4 or
4 L’ Esprit 1 Krijn Kok – Luca Kok 8 4
5 L’ Esprit 2 Alexander Krusemann – Marco Kok 7 5 or
6 Gouda 1 Aart den Boon – João Nunes Guerreiro 7 3 or
7 L’ Esprit 4 Chris Hokken – Danny Wezenberg 7 -1 or
8 Zandvoort 1 Ab Reurts – Walther Bruns 7 -6 or
9 MIDI 1 Fred Lagerwaard – Joop Pols 6 -7 or or
10 Grand Cru 1 Jaap Jan de Vries – Jacques van der Meer 6 -16 or or
11 L’ Esprit 3 Jan van Donge – Dennis Fluit 6 -20 or or
12 Folatre 1 Willem Zuidema – Janneke Gravesteijn 6 -6 or or
13 ABA 2 Cees Hoogerheide – Simon Vogelaar 5 -7 deg or
14 Boel de Boule 1 Gerard van der Ploeg – Jeanno van der Ploeg 5 -31 deg or
15 De Goede Worp 1 Emiel Oosthoek – Roy Oosthoek 4 -29 deg
16 Folatre 2 Ron vd Velden – Leen Hoogerdijk (2e dag teruggetrokken) 0 0 deg

Klasse 2A

Plaats Team Namen Winst Saldo P/D en OR
1 ABA 3 Tim Gijsbertsen – Elior van Klaveren 13 99 prom
2 Nederlek 1 Ivar Snoei – Bas Verwaal 12 86 prom
3 Grand Cru 2 Cees Henze – Dody Henze 10 6
4 Les Pointeurs 2 Gerard Koreman – Serdo Verbanac 9 34 or os
5 De Goede Worp 3 Rob Meere – El Hassan Tabiat 9 21 or os
6 OSB 1 Mart Kruit – Edwin van Rooijen 9 3 or os
7 Gouda 4 Peter-Johan Ugen- Ernst Harms 8 -10 or
8 L’ Esprit 5 Piet Kooijman – Joop Lucas 8 20 or
9 Bulderbaan 1 Richard Rentinck – Andries Wijand 8 27 or
10 Six Pret 1 Theo Meppelink – Theo Westerbeek 7 -9 or
11 Les Boules Fleuries 1 Michael Voorn – Peter Koome 7 -13 orr
12 Boule Union Thamen 1 Jannie van Kooten – Hans v/d Wal 6 -8
13 Zoetermeer 1 Theo van der Tak – Annemiek de Vos 5 -21 deg
14 Les Boules Fleuries 3 Nita Schutter – Frans vd Kraan 4 -65 deg or
15 Folatre 5 Ria vd Quast – Marina de vries 4 -71 deg
16 Folatre 6 Bea Kunz – Rien Kunz 1 -99 deg

Klasse 2B

Plaats Team Namen Winst Saldo P/D en OR
1 Les Boules Fleuries 2 Leroy Dijkman – Leo Tijssen 13 69 prom
2 Vlaardingen 1 Marco Baas – Maarten Hoogendoorn 11 37 prom
3 Nederlek 2 Nijs van Bennekum – Lenie Visser 9 -4 or or
4 Gouda 3 Huig van Duijvendijk – Alie van Duijvendijk 9 19 or or
5 Les Pointeurs 1 Erik Vorstenbosch – Henk Lacourt 9 31 or or
6 Zoetermeer 2 Irene Kraan – Hanny Beekhuizen 9 27 or or
7 De Goede Worp 2 Dick van Rijn – Ben de Groot 8 1
8 Gouda 5 Gerard Mellegers – Adri van Asten 7 2 or or
9 Zoetermeer 3 Jan Kneppers – Valentijn van Koppenhagen 7 -2 or or
10 OSB 2 Mary Woertman – Gineke van Dommelen 7 -3 or or
11 Folatre 4 Hilbrand Meijer – Gerard Kuipers 7 4 or or
12 Folatre 3 Hans de Bruijn – Bert vd Quast 7 13 or or
13 Bulderbaan 2 Peter Bleekrode – Theo Meijer 6 -14 deg
14 Boel de Boule 2 Ger van Klink – Niek Knijnenburg 5 -33 deg or
15 L’ Esprit 6 Francien de Kok – Gerrit de Kok 5 -44 deg or
16 Grand Cru 3 Elly Roozenburg – Bert Blok 1 -103 deg

Klasse 3A

Plaats Team Namen Winst Saldo Prom en OR
1 De Vaste Voet 2 Aad van Nieuwkoop – Jaap Kivits 14 105 prom
2 Petanque Lijnden 1 Maja v/d Linden – Henny van Wijk 11 25 prom
3 Les Pointeurs 3 Bart Julsing – Hans Hendriks 10 27
4 Boule Union Thamen 2 Ina Hoekstra – Wilma Buchner 9 5 or
5 De Boulende Stier 1 John Donders – Etley Wong 9 36 or
6 Zoetermeer 6 Sjaak Klaase – Jan Mels 9 29 or
7 Bulderbaan 4 Thomas Verhoef – Tineke Verhoef 8 6 or
8 OSB 3 Willem den Beste – Henny van Dommelen 8 15 or
9 Petanque Lijnden 2 Sylvia Ruiter – Nicky Petersen 8 31 or
10 De Boulende Stier 2 Ria Donders – Lenie Helmers 7 13 or
11 Grand Cru 6 Helma Vissers – Herman Turk 7 -21 or
12 De Spaanse Ruiter 1 Jaap Ramp – Willy Ramp 5 -26
13 Boule Union Thamen 4 Rinus Meijers – Gerty Meijers 4 -78 or
14 Bulderbaan 5 Cora Roodhart – Han van Leeuwen 4 -35 or
15 De Vaste Voet 1 Anita Timmer – Giel de Zwart 4 -53 or
16 Grand Cru 9 Ben van Andel – Els van Andel 3 -79

Klasse 3B

Plaats Team Namen Winst Saldo Prom en OR
1 MIDI 2 Hanny Kramer – Ria Lander 11 54 prom
2 De Boulende Stier 3 Jan Geijsman – Leo Hooymans 9 60 prom
3 MIDI 8 Jan van Driel – Leo Vogelzang 8 46 or
4 OSB 5 Ella Dekeling – Ella Dikmans 8 12 or
5 Bulderbaan 3 Dennis Cowan – Dorine Martron 7 6
6 Boule Union Thamen 3 Jelle Pekelharing – Nel Bloemers 6 -11
7 Grand Cru 4 Koos Toet – Nannie Toet 5 -13 or
8 Les Pointeurs 4 Hannie van Lienden – Mathijs Stolwijk 5 -32 or
9 Waddinxveen 1 Gerrit Matze – Anneke Matze 4 -34 or or
10 OSB 4 John van Houten – Mirjam Hurkens 4 -15 o or
11 MIDI 7 Hennie Lander – Rob van den Boogert 4 -19 or or
12 Grand Cru 7 Ria Proost – Theo Proost 4 -15 or or
13 Zoetermeer 7 Ruud van Bodegraven – Jan Willem Roskes 3 -39
14 Zoetermeer 4 Ton Hazebroek – Sieny Hazebroek 0 0 teruggetrokken

Klasse 3C

Plaats Team Namen Winst Saldo Prom en OR
1 Nieuwerkerk 3 Rob Brökling – Lida Brökling 11 51 prom or
2 Nieuwerkerk 2 Dick Timmermans – Wim de Vries 11 56 prom or
3 Gouda 6 Hans Blom – Sarina Blom 10 26 or
4 ABA 6 Helen Hofland – Joop Hofman 10 43 or
5 ABA 5 Edwin Segers – Quinten Luisman 10 5 or
6 L’ Esprit 8 Jean Chevalier – Claudia van der Hoek 9 36
7 Grand Cru 8 Chris van Houten – Carla Sinius 8 -2
8 Francophiles 4 Wim van Aart – Corrie van Aart 7 -6 or os as
9 Zoetermeer 8 Riet Arnoldus – Elly Kneppers 7 -15 or os as
10 Gouda 9 Sigrid Jensen – Corrie Mourits 7 -21 or os as
11 Zoetermeer 5 Gerard Langeree – Miep van Kalveen 6 -17 or
12 Francophiles 2 Jacqueline Bokstijn – Hein Staffhorst 6 0 or
13 Vlaardingen 5 Aad Stofregen – Ria Stofregen 6 -16 or
14 Grand Cru 5 Lien van Vliet – Cors van Vliet 5 -18 or
15 MIDI 3 John Rieken – Leo Bedaux 5 -43 or
16 MIDI 6 Sandra Snoek – Astrid Bedaux 2 -79

Klasse 3D

Plaats Team Namen Winst Saldo Prom en OR
1 Boulend Schaep 1 Jasper Tazelaar – John den Hartog 11 73 Prom
2 MIDI 4 Ria van Poelgeest – Peter van Poelgeest 10 40 Prom, or os
3 Nieuwerkerk 1 Cor Visser – Wilco Dekker 10 48 or os
4 Vlaardingen 3 John v.d. Brink – Elly Sjollema 10 25 or os
5 Boulend Schaep 2 Gerrit Jan Fok – Jack Schilthuizen 9 46
6 Francophiles 1 Martin Hol – Hettie Hol 7 0 or or os
7 ABA 4 Renee D’ Fronseca – Nico Ros 7 -2 or or os
8 Francophiles 3 Jaap de Vogel – Laura van Prooijen 7 -21 or or os
9 Gouda 7 Fred Zweere – Conny van Eersel 7 8 or
10 L’ Esprit 9 Evelyn de Jong – Cock van Triet 6 -9
11 Gouda 8 Joke van den Berg – Anna van Nielen 5 -24 or
12 Vlaardingen 4 Jan Mout – Wilma v.d. Voorden 5 -30 or
13 Nieuwerkerk 4 Hans Verhoeff – Mieke Verhoeff 4 -39 or
14 MIDI 5 José Fros – Nel van Deventer 4 -44 or
15 L’ Esprit 7 Ingrid Kok – Marit Kok 3 -71
16 Vlaardingen 2 Teruggetrokken 0 0

Klasse 4

Plaats Team Namen Winst Saldo Prom en OR
1 Francophiles 5 Marco de Vogel – Doortje Kuijper 10 49 prom
2 Francophiles 6 R Pauptit – R van Zweden 9 37 prom, or 4w
3 Boulend Schaep 3 Marcel de Wit – Ivar de Wit 9 51 or 3w, or
4 Boulend Schaep 4 Anton den Boer – Bert Mulder 9 22 or 3w, or
5 Zoetermeer 10 Ineke Buijtendorp – Anneke Baynton 9 11 or 2w,
6 Zoetermeer 9 Anneke van Graafeiland – Diny Noijens 5 -49
7 Grand Cru 10 René van Donk – Gretha Bos 4 -36
8 Boule Union Thamen 5 Harry v/d Dungen – Eva van Ark 1 -85

ReglementReglement Wintercompetitie Doubletten District-West (pdf)

 

NJBB district West

Contact districtsteam West

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-west@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam West via west@njbb.nl

Aankomende events District West

[MEC id=”xxxx”]

WCD Historie

WCD 2018-2019 >    WCD 2017-2018 >