Wintercompetitie doubletten (WCD)

WCD 2018/2019 Eindstanden

De tweede editie van de Wintercompetitie Doubletten is een succes geweest, maar liefst 118 teams streden op vier verschillende niveau’s in acht poules. Zoveel poules betekent ook veel accommodaties en nog meer scheidsrechters en wedstrijdleiders.

We zijn zeer blij met de inzet van al deze vrijwilligers die het houden van competities mogelijk maken. We willen dan ook graag alle scheidsrechters, wedstrijdleiders alsmede alle vrijwilligers van de gastverenigingen heel erg danken voor hun inzet.

In de tweede, derde en vierde klasse zijn per poule twee teams naar een hogere klasse gepromoveerd. E r waren prijzen voor de nummers 1 t/m 3 per poule. In de eerste en tweede klasse zijn de onderste vier teams gedegradeerd naar een klasse lager. Uit de 3e en 4e klasse degradeerden dit jaar geen teams.

Om verschillende redenen hebben helaas vier teams de competitie niet kunnen afmaken. De resultaten van deze teams zijn uit de uitslagen verwijderd zodat er een volledige uitslag is met de teams die in de betreffende poules overblijven.

Hieronder de volledige eindstanden in alle poules.

Uw competitieleiders,
Robert Loesberg en Andries Wijand

Eindstanden per poule

1e klasse

Nr Team Namen Winst Saldo OR Deg
1 ABA 2 Geoffrey van Koppenhagen – Kevin Hoogerheide 12 86
2 Gouda 1 Aart den Boon – João Nunes Guerreiro 11 49
3 ABA 1 Cees Hoogerheide – Simon Vogelaar 10 77
4 De Goede Worp 1 Roy Oosthoek – Emiel Oosthoek 9 20
5 L’ Esprit 1 Krijn Kok – Davey Kooijman 8 27
6 Petanque Lijnden 2 Freek Vogelaar – Andries Petersen 7 -36 or or
7 L’ Esprit 2 Alexander Krusemann – Marco Kok 7 -33 or or
8 Zandvoort 1 Ab Reurts – Liesbeth Reurts 7 2
9 L’ Esprit 3 Jan van Donge – Dennis Fluit 7 -10
10 Le Bon Courage 1 Arthur de Vlieger – Cees Wubben 7 15
11 Folatre 2 Wim Zuidema – Mirjam van Gellekom 5 -26
12 Boel de Boule 1 Gerard van der Ploeg  – Jeanno van der Ploeg 4 -48 or
13 Folatre 1 Piet van der Brugge – Hilbrand Meijer 4 -47 or Deg
14 ABA 3 Renée d’Fonseca – Nico Ros 4 -18 or Deg
15 Nederlek 1 Bas Verwaal – Ivar Snoei 3 -58 Deg
16 Petanque Lijnden 1 Arnold Stam  – Josje Stam 0 0 Teruggetrokken Deg

2e klasse A

Nr Team Namen Winst Saldo OR, Prom, Deg
1 L’ Esprit 4 Chris Hokken – Danny Wezenberg 13 78 Prom
2 Folatre 3 Leen Hoogerdijk – Ron van der Velden 12 58 Prom
3 Gouda 3 Thom Dessing – Theo Wansink 11 46
4 Boel de Boule 2 Ger van Klink  – Niek Knijnenburg 10 47
5 Bulderbaan 1 Richard Rentinck – Andries Wijand 8 27
6 Nederlek 2 Nijs van Bennekum – Lenie Visser 7 11 or
7 Folatre 6 Hans de Bruijn – Bert van der Quast 7 -12 or or
8 Les Pointeurs 1 Serdo Verbanac – Klaas Vonk 7 10 or or
9 Grand Cru 2 Mart Roozenburg – Elly Roozenburg 7 -19 or or
10 Zoetermeer 1 Theo van der Tak – Annemiek de Vos 7 -29 or or
11 De Goede Worp 3 Carel Weeber – Ronald Goulooze 7 -8 or
12 Les Boules Fleuries 2 Taco Ringma – Kees van Ruiten 6 -29 or
13 MIDI 2 Hanny Kramer – Ria Lander 6 -22 or Deg
14 Boule Union Thamen 2 Jelle Pekelharing – Michiel Buchner 5 -48 Deg
15 Petanque Lijnden 3 Johanna Overduyn – Ank van Tienderen 4 -35 Deg
16 Waddinxveen 1 Nel Oudijk – Wim van Bockom Maas 3 -75 Deg

2e klasse B

Nr Team Namen Winst Saldo OR, Prom, Deg
1 Grand Cru 1 Jaap Jan de Vries – Jacques van der Meer 11 56 or Prom
2 Gouda 2 Huig van Duijvendijk – Alie van Duivendijk 11 23 or Prom
3 MIDI 1 Fred Lagerwaard – Joop Pols 11 77 or
4 Bulderbaan 2 Peter Bleekrode – Theo Meijer 9 14 or
5 Les Pointeurs 2 Erik Vorstenbosch – Henk Lacourt 9 42 or
6 OSB 1 Edwin van Rooijen – Mart Kruit 9 41 or
7 Gouda 4 Hans Klaassen – Ernst Harms 8 14 or
8 Petanque Lijnden 5 Rien Visser – André Heijsteeg 8 -7 or
9 Folatre 4 Ria van der Quast – Marina de Vries 7 -8 or or
10 Les Boules Fleuries 1 Jaap Kivits – Nita Schutter 7 -21 or or
11 Grand Cru 3 Dody Henze – Cees Henze 7 -17 or or
12 De Goede Worp 2 Gerda Weeber – Ingrid Goulooze 7 -5 or or
13 Petanque Lijnden 4 Gerard Gerritsma – Hennie Visser 6 -22 Deg
14 Zoetermeer 2 Piet Molema – Valentijn van Koppenhagen 5 -52 Deg
15 Boule Union Thamen 1 Ina Hoekstra – Henk van Rekum 3 -71 Deg
16 Folatre 5 Bea Künz – Rien Künz 2 -64 Deg

3e klasse A

Nr Team Namen Winst Sadlo OR, Prom
1 Les Boules Fleuries 4 Peter Koome – Ruud Kramer 12 55 Prom
2 Six Pret 2 Theo Meppelink – Theo Westerbeek 11 49 or Prom
3 Six Pret 1 Sam de Wit – Ton v.d. Peet 11 65 or
4 Bulderbaan 3 Dennis Cowan – Dorine Martron 10 34
5 Bulderbaan 5 Han van Leeuwen – Cora Roodhart 9 23 or
6 Les Boules Fleuries 5 Frans Snaar – Frans Dames 9 38 or
7 Grand Cru 5 Lien van Vliet – Cors van Vliet 8 -1 or
8 OSB 4 Ella Dikmans – Ella Dekeling 8 9 or
9 OSB 3 Ton Ooms – Thijs Rietveld 7 -50 or
10 Zandvoort 4 Alex de Goede – Anneke Tervelde 7 -12 or
11 Zandvoort 3 Walther Bruns – Jos Haarman 7 -1 or
12 Grand Cru 8 Nicolette ten Bosch – Erwin ten Bosch 7 -4 or
13 De Boulende Stier 3 Nel van Dalsen – Joek Plomp 4 -38 or os
14 De Vaste Voet 1 Giel de Zwart – Anita Timmer 4 -33 or os
15 De Spaanse Ruiter 1 Jaap Ramp – Willy Ramp 4 -56 or os
16 De Boulende Stier 4 Ton Barto – Dory Cornelissen 2 -78

3e klasse B

Nr Team Namen Winst Saldo OR, Prom
1 Les Boules Fleuries 3 Leroy Dijkman – Leo Tijssen 10 71 Prom
2 OSB 5 Siem de Bruijn – Hans Mooren 8 13 or Prom
3 De Spaanse Ruiter 2 Wim Verboom – Rietje Buitenhuis 8 45 or
4 De Boulende Stier 1 John Donders – Etley Wong 7 35 or
5 Grand Cru 7 Chris van Houten – Leen Roos 7 28 or
6 OSB 2 Mary Woertman – Gineke van Dommelen 6 11 or os
7 De Boulende Stier 2 Ria Donders – Lenie Helmers 6 0 or os
8 Petanque Lijnden 6 Annie Emondt – Maja v/d Linden 6 -8 or os
9 Gouda 6 Ad Bruin – Cor van Holten 5 -15
10 Les Pointeurs 3 Lucia Brouwers – Hannie van Lienden 4 -32 or
11 Zandvoort 2 Henk en Engeline van Koningsbruggen 4 -41 or
12 Bulderbaan 4 Thomas Verhoef – Tineke Verhoef 4 -49 or
13 Gouda 8 Wilbert van der Hoeven – Leo Kemp 3 -58
14 Boule Union Thamen 3 Jannie van Kooten – Hans v/d Wal 0 0 Teruggetrokken

3e klasse C

Nr Team Namen Winst Saldo OR, Prom
1 Zoetermeer 6 Irene Kraan – Hanny Beekhuizen 11 52 Prom
2 Gouda 5 Gerard Mellegers – Adri van Asten 10 18 Prom
3 Vlaardingen 1 Arja Landzaad – Hans Landzaad 9 22 or
4 Nieuwerkerk 1 Wilco Dekker – Cor Visser 9 30 or
5 MIDI 5 Ria van Poelgeest – Peter van Poelgeest 9 4 or
6 Zoetermeer 4 Gerard Langeree – Miep van Kalveen 8 11 or
7 Vlaardingen 3 John v.d. Brink – Elly Sjollema 8 21 or
8 Vlaardingen 4 Jan Mout – Wilma v.d. Voorden 7 35
9 Nieuwerkerk 3 Dick Timmermans – Wim de Vries 6 -28 or or
10 L’ Esprit 6 José Michan – Gerrit Kok 6 -12 or or
11 MIDI 4 José Fros – Nel van Deventer 6 -4 or or
12 De Goede Worp 4 Louis Batens – Ben de Groot 6 -14 or or
13 L’ Esprit 9 Evelyn de Jong – Anneke Berge 4 -35 or
14 Zoetermeer 7 Ruud van Bodegraven – Jan Willem Roskes 4 -42 or
15 Gouda 10 Anna van Nielen – Joke van den Berg 2 -58
16 ABA 4 Louis ten Dam – Jacques van den Broek 0 0

3e klasse D

Nr Team Namen Winst Saldo OR Prom
1 De Goede Worp 6 Jaap Spaans – Rob Meere 12 66 Prom
2 L’ Esprit 5 Piet Kooijman – Joop Lucas 11 57 or Prom
3 L’ Esprit 7 Jean Chevalier – Claudia van den Hoek – van Staveren 11 12 or
4 Zoetermeer 3 Ton Hazebroek – Sieny Hazebroek 10 20
5 MIDI 6 John Rieken – Leo Bedaux 9 43 or
6 ABA 5 Edwin Segers – Quinten Luisman 9 30 or
7 Gouda 7 Hans Blom – Sarina Blom 8 3 or
8 Vlaardingen 2 Marco Baas – Maarten Hoogendoorn 8 4 or
9 Gouda 9 Jan Spoel – Franske Radder 7 6 or os
10 L’ Esprit 8 Francien de Kok – Gerrit de Kok 7 -18 or os
11 Zoetermeer 5 Sjaak Klaasse – Jan Mels 7 3 or os
12 Grand Cru 4 Nannie Toet – Koos Toet 5 -46 or
13 Nieuwerkerk 2 Wim Flecken – Tanja van Dijk 5 -28 or
14 Grand Cru 6 Raymond Marcus – Hieke Brouwe 4 -67 or
15 MIDI 3 Sandra Snoek – Astrid Bedaux 4 -31 or
16 De Goede Worp 5 Joke de Groot – Joke Bennink 3 -54

4e klasse

Nr Team Namen Winst Saldo OR, prom
1 ABA 6 Helen Hofland – Joop Hofman 9 47 OR Prom
2 MIDI 7 Frans van den Bos – Marion Bandel 9 31 OR Prom
3 L’ Esprit 10 Cock van Triet – Bert de Vos 7 20
4 Grand Cru 9 John Wortel – Cinta Wortel 6 -15
5 Nieuwerkerk 4 Aad de Jong – Tessy de Jong 5 -4
6 Les Boules Fleuries 6 Wim Hartman – Peter van Dijk 4 -17
7 Gouda 11 Sigrid Jensen – Corrie Mourits 2 -62
8 Vlaardingen 5 Herman de Roo – Margriet de Roo 0 0 Teruggetrokken

Download hier

Historie