5e divisie 2022-2023 – 5008

Standenmonitor en speelschema

         
RankVerenigingGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenSaldo PuntenSaldo
1De Boel de Boule 311002428
2Abcoude JdB 111002216
3ACP Les Pointeurs 321012210
4Pétanque Lijnden 121012015
5De Spaanse Ruiter 221012-2-9
6Jeu de Boules Hillegom + DVV 20000000
7De Boulende Stier 120020-8-53
8Vrij0000000
1. ZATERDAG 17 SEPTEMBER
Wednr:Thuis:Uit:Uitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500801VrijDe Boel de Boule 3klik hier
500802Pétanque Lijnden 1Abcoude JdB 1357389klik hier
500803De Boulende Stier 1Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2267599klik hier
500804ACP Les Pointeurs 3De Spaanse Ruiter 2719456klik hier
2. ZATERDAG 1 OKTOBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500805De Spaanse Ruiter 2De Boulende Stier 1629768klik hier
500806Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2Pétanque Lijnden 1356495klik hier
500807Abcoude JdB 1Vrijklik hier
500808De Boel de Boule 3ACP Les Pointeurs 3628759klik hier
3. ZATERDAG 15 OKTOBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500809ACP Les Pointeurs 3De Boulende Stier 1klik hier
500810Pétanque Lijnden 1De Spaanse Ruiter 2klik hier
500811Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2Vrijklik hier
500812De Boel de Boule 3Abcoude JdB 1klik hier
4. ZATERDAG 29 OKTOBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500813VrijDe Spaanse Ruiter 2klik hier
500814Pétanque Lijnden 1ACP Les Pointeurs 3klik hier
500815De Boulende Stier 1De Boel de Boule 3klik hier
500816Abcoude JdB 1Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
5. ZATERDAG 5 NOVEMBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500817De Boulende Stier 1Pétanque Lijnden 1klik hier
500818ACP Les Pointeurs 3Vrijklik hier
500819De Spaanse Ruiter 2Abcoude JdB 1klik hier
500820Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2De Boel de Boule 3klik hier
6. ZATERDAG 19 NOVEMBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500821VrijDe Boulende Stier 1klik hier
500822De Spaanse Ruiter 2Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
500851ACP Les Pointeurs 3Abcoude JdB 1klik hier
500824De Boel de Boule 3Pétanque Lijnden 1klik hier
7. ZATERDAG 10 DECEMBERUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500825VrijPétanque Lijnden 1klik hier
500826De Boulende Stier 1Abcoude JdB 1klik hier
500827Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2ACP Les Pointeurs 3klik hier
500828De Spaanse Ruiter 2De Boel de Boule 3klik hier
8. ZATERDAG 14 JANUARIUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500829De Spaanse Ruiter 2ACP Les Pointeurs 3klik hier
500830Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2De Boulende Stier 1klik hier
500831Abcoude JdB 1Pétanque Lijnden 1klik hier
500832De Boel de Boule 3Vrijklik hier
9. ZATERDAG 28 JANUARIUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500833VrijAbcoude JdB 1klik hier
500834Pétanque Lijnden 1Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
500835De Boulende Stier 1De Spaanse Ruiter 2klik hier
500836ACP Les Pointeurs 3De Boel de Boule 3klik hier
10. ZATERDAG 11 FEBRUARIUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500837VrijJeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
500838De Spaanse Ruiter 2Pétanque Lijnden 1klik hier
500839De Boulende Stier 1ACP Les Pointeurs 3klik hier
500840Abcoude JdB 1De Boel de Boule 3klik hier
11. ZATERDAG 25 FEBRUARIUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500841ACP Les Pointeurs 3Pétanque Lijnden 1klik hier
500842De Spaanse Ruiter 2Vrijklik hier
500843Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2Abcoude JdB 1klik hier
500844De Boel de Boule 3De Boulende Stier 1klik hier
12. ZATERDAG 11 MAARTUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500845VrijACP Les Pointeurs 3klik hier
500846Pétanque Lijnden 1De Boulende Stier 1klik hier
500847Abcoude JdB 1De Spaanse Ruiter 2klik hier
500848De Boel de Boule 3Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
13. ZATERDAG 25 MAARTUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500849Pétanque Lijnden 1De Boel de Boule 3klik hier
500850De Boulende Stier 1Vrijklik hier
500823Abcoude JdB 1ACP Les Pointeurs 3klik hier
500852Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2De Spaanse Ruiter 2klik hier
14. ZATERDAG 15 APRILUitslag:Partijpunten:Wedstrijdformulier:
500853Pétanque Lijnden 1Vrijklik hier
500854ACP Les Pointeurs 3Jeu de Boules Hillegom + De Vaste Voet 2klik hier
500855Abcoude JdB 1De Boulende Stier 1klik hier
500856De Boel de Boule 3De Spaanse Ruiter 2klik hier