Zomer Competitie Doubletten (ZCD) 2020

ZomerCompetitieDoubletten 2020

Heel Nederland in de ban van het Coronavirus. Geen sport tot en met 6 april.

Dit heeft gevolgen voor de ZomerCompetitieDoubletten. De eerste dag op 5 april komt te vervallen en wordt naar 19 april verplaatst.

De 2de dag gaat naar 26 april en dag 3 wordt gespeeld op de reservedag, n.l. 24 mei.

Hopelijk is er 3 april meer duidelijkheid over nieuwe maatregelen; een verlenging of versoepeling.

Hou Facebook en deze site in de gaten voor meer/extra informatie.

Informatie is ook te vinden op NL Petanque en NJBB.nl

Vervangersformulier blanco distr.nw

Invallersformulier blanco distr.nw

Aankondiging ZCD 2020

Verenigingsplaatsen ZCD 2020

Inschrijffformulier ZCD 2020

 

ZCD 2018

Winnaars Hoofdklasse

ZDC HoofdklasseZDC Hoofdklasse 2ZDC Hoofdklasse 3

 

 

 

 

 

 

nr 1  JBV Boule Lef 1, Jacob Meijer, Ronald Leeflang, Kampioen Hoofdklasse ZCD 2018

nr 2 Ca Roule 1, Rob Staa, Jaap Snoek, Zilver

nr3 Purmer Boules 1, Kirsten en Ragnar Martens, Brons

Eindstanden ZCD 2018 Hoofdklasse

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS  
1 8 JBV Boule Lef 1 Jacob Meijer Ronald Leeflang 9 8 57   Kampioen
2 4 Petanque Club Ça Roule 1 Jaap Snoek Rob Staa 9 7 33   Zilver
3 6 PV Purmer Boules 1 Ragnar Martens Kirsten Martens 9 6 26 OR Brons
4 3 JBV P.O.N. 1 Richard Schuur Ans Severijnse 9 6 2 OR  
5 2 JDB Onderhands 2 Rick van-der Steen Arjan Mennen 9 5 20    
6 10 PV Purmer Boules 2 Bob van der Meulen Jopie van der Meulen 9 4 -6 OR  
7 9 ASV Celeritas 1 Oskiyan Batvaganyan Nico Veldman 9 4 -18 OR  
8 7 JBV De Stetters 1 Kees den Uijl Ellen van de Werf 9 2 -34 OR  
9 5 Les Bohemiens de Petanque 1 Sjaan Koenders-Schuit Luuk Huymans 9 2 -19 OR Degr.1e klasse
10 1 JDB Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker 9 1 -61   Degr.1e klasse
Controle totalen 90 45 0  

 

Winnaars 1e klasse A

nr 1 Puk Haarlem 1, Joost van der Kroef, Dirk Nol, Goud en promotie Hoofdklasse

nr 2 De Bouledozers 1, Anneke van Bemmelen, Aert Keja, Zilver

nr 3 Onderhands 3, Invaller Karin Schellingerhout, Pieter van Gemeren, Brons

Eindstanden ZCD 2018 1e klasse A

1 7 PUK Haarlem 1 Dirk Nol Joost van der Kroef 9 7 27 OR Goud – prom. Hoofdkl.
2 8 PV De Bouledozers 1 Aert Keja Anneke van Bemmelen 9 7 28 OR Zilver
3 6 JDB Onderhands 3 Jan Kouseband Pieter van Gemeren 9 6 35   Brons
4 4 Les Bohemiens de Petanque 2 Jaap Zuidervliet Tarik Baali 9 5 2 OR  
5 10 JDB Onderhands 6 Boukje Stammes Elly bakker-Plukker 9 5 -11 OR  
6 5 JBV P.O.N. 3 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers 9 4 8 OR  
7 2 De Gouden Gooi 2 Carel Hoeben Joke Visser 9 4 1 OR  
8 3 JBV De Stetters 2 Berry Suanet Gerard Meijer 9 3 -20 OR  
9 1 De Gouden Gooi 1 Toon Christiaans Leo Fakkeldij 9 3 -3 OR Degr.2e klasse
10 9 PV Purmer Boules 3 Ton Kuijper Ingrid Kuijper 9 1 -67   Degr.2e klasse
Controle totalen 90 45 0  

 

Winnaars 1e klasse B

ZDC eersteB1ZDC eersteB2

 

 

 

 

 

 

nr 1 Celeritas 2 Gerrit de Vente, Henk Dussel, Goud en promotie naar Hoofdklasse

nr 2 Purmer Boules 5 Sebastiaan Beneker, Piet Bergen, Zilver 1e klasse B

nr 3 De Gouden Gooi 3, Cor Visser- Henk Hammingh, Brons 1e klasse B, geen foto.

Eindstanden ZCD 2018 1e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS    
1 3 ASV Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente 9 9 62   Goud – promotie Hoofdklasse  
2 10 PV Purmer Boules 5 Sebastiaan Beneker Piet Bergen 9 7 34   Zilver  
3 6 De Gouden Gooi 3 Cor Visser Henk Hammingh 9 6 18 OR Brons  
4 9 Petanque Club Ça Roule 2 Judith Kater Eugene Farez 9 6 18 OR    
5 1 JDB Onderhands 4 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer 9 5 5      
6 5 CDP Bonne Chance 1 Thea van den Ham Peter de Vries 9 4 -18      
7 2 JDB Onderhands 5 Hans Schuit Adrie Schuit 9 3 -4      
8 8 PUK Haarlem 2 Joke de Vos-Wenning Hans de Vos 9 2 -19 OR    
9 7 JBV P.O.N. 2 Kees Takken Gerda Takken 9 2 -58 OR Degradatie 2e klasse  
10 4 PV Purmer Boules 4 Marjan Spaan Tom Spaan 9 1 -38   Degradatie 2e klasse  
Controle totalen 90 45 0      

 

Winnaars 2e klasse A

nr 1 Schoorl 1, Ronnie Bakker, Ron Druyven, Goud en promotie 1e klasse

nr 2 Les Bohemiens 4, Abdelkader Zaki, Mourad Eljohari, Zilver en promotie 1e klasse

nr 3 PV de Bouledozers 2, Martijn Bos, Johan Jansen, Brons 2e klasse A, geen foto

Eindstanden ZCD 2018 2e klasse A

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS  
1 3 JBV Schoorl 1 Ronnie Bakker Ron Druijven 9 8 62   Goud – promotie 1e klasse
2 6 Les Bohemiens de Petanque 4 Abdelkader Zaki Mourad Eljohari 9 7 50 OR Zilver – promotie 1e klasse
3 10 PV De Bouledozers 2 Martijn Bos Johan Jansen 9 7 62 OR Brons
4 9 De Gouden Gooi 4 Anneke Visser Han Beenders 9 5 -3 OS  
5 1 ASV Celeritas 4 Greet Alles-Kuijper Jans de Vries-de Bok 9 5 9 OS  
6 8 Jdv Schoorl 2 Peter Pronk Bram Kooy 9 5 -9 OS  
7 5 Entre Nous 1 Henk Loonstra Antoinette Snijders 9 3 -33 OR  
8 2 ASV Celeritas 5 Dick Icke Reina Icke – Gaal 9 3 -23 OR  
9 7 PV Purmer Boules 6 Evert Bark Nico de Wit 9 2 -33    
10 4 CDP Bonne chance 4 Tineke Moolevliet Frans van Schaik 9 0 -82    
Controle totalen 90 45 0    

 

Winnaars 2e klasse B

nr 1 JBV de Stetters 3, Els Hummel, Lydia Zeeman, Goud en promotie naar de 1e klasse,

nr 2 ASV Celeritas 3, Ron Peek en Marja Peek, Zilver en promotie naar 1e klasse, geen foto.

nr 3 JBV Schoorl 3, Paul Schuurman- Theo Kooy, Brons 2e klasse B.

Eindstanden ZCD 2018 2e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS  
1 4 JBV De Stetters 3 Els Hummel Lyda Zeeman 10 10 70   Goud – promotie 1e klasse
2 3 ASV Celeritas 3 Ron Peek Marja Peek-van Lierop 10 7 33   Zilver – promotie 1e klasse
3 6 JBV Schoorl 3 Paul Schuurman Theo Kooy 10 5 16   Brons
4 5 Les Bohemiens de Petanque 3 Abdelkader Abbellaoul Driss Kazouti 10 4 -1    
5 2 CDP Bonne Chance 3 Anja Jagt Lammert Jagt 10 4 -21    
6 1 CDP Bonne Chance 2 Karina de Vries-Kleine Tineke Versteeg 10 0 -97    
Controle totalen 60 30 0  
 

 

NJBB district Noordwest

Contact districtsteam Noordwest

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-noordwest@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam Noordwest via noordwest@njbb.nl

ZCD Historie

ZCD 2018 >