Zomer Competitie Doubletten (ZCD)

Winnaars Hoofdklasse

ZDC HoofdklasseZDC Hoofdklasse 2ZDC Hoofdklasse 3

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 1  JBV Boule Lef 1, Jacob Meijer, Ronald Leeflang, Kampioen Hoofdklasse ZCD 2018

nr 2 Ca Roule 1, Rob Staa, Jaap Snoek, Zilver

nr3 Purmer Boules 1, Kirsten en Ragnar Martens, Brons

Eindstanden ZCD 2018 Hoofdklasse

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS
1 8 JBV Boule Lef 1 Jacob Meijer Ronald Leeflang 9 8 57 Kampioen
2 4 Petanque Club Ça Roule 1 Jaap Snoek Rob Staa 9 7 33 Zilver
3 6 PV Purmer Boules 1 Ragnar Martens Kirsten Martens 9 6 26 OR Brons
4 3 JBV P.O.N. 1 Richard Schuur Ans Severijnse 9 6 2 OR
5 2 JDB Onderhands 2 Rick van-der Steen Arjan Mennen 9 5 20
6 10 PV Purmer Boules 2 Bob van der Meulen Jopie van der Meulen 9 4 -6 OR
7 9 ASV Celeritas 1 Oskiyan Batvaganyan Nico Veldman 9 4 -18 OR
8 7 JBV De Stetters 1 Kees den Uijl Ellen van de Werf 9 2 -34 OR
9 5 Les Bohemiens de Petanque 1 Sjaan Koenders-Schuit Luuk Huymans 9 2 -19 OR Degr.1e klasse
10 1 JDB Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker 9 1 -61 Degr.1e klasse
Controle totalen 90 45 0

Winnaars 1e klasse A

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 1 Puk Haarlem 1, Joost van der Kroef, Dirk Nol, Goud en promotie Hoofdklasse

nr 2 De Bouledozers 1, Anneke van Bemmelen, Aert Keja, Zilver

nr 3 Onderhands 3, Invaller Karin Schellingerhout, Pieter van Gemeren, Brons

Eindstanden ZCD 2018 1e klasse A

1 7 PUK Haarlem 1 Dirk Nol Joost van der Kroef 9 7 27 OR Goud – prom. Hoofdkl.
2 8 PV De Bouledozers 1 Aert Keja Anneke van Bemmelen 9 7 28 OR Zilver
3 6 JDB Onderhands 3 Jan Kouseband Pieter van Gemeren 9 6 35 Brons
4 4 Les Bohemiens de Petanque 2 Jaap Zuidervliet Tarik Baali 9 5 2 OR
5 10 JDB Onderhands 6 Boukje Stammes Elly bakker-Plukker 9 5 -11 OR
6 5 JBV P.O.N. 3 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers 9 4 8 OR
7 2 De Gouden Gooi 2 Carel Hoeben Joke Visser 9 4 1 OR
8 3 JBV De Stetters 2 Berry Suanet Gerard Meijer 9 3 -20 OR
9 1 De Gouden Gooi 1 Toon Christiaans Leo Fakkeldij 9 3 -3 OR Degr.2e klasse
10 9 PV Purmer Boules 3 Ton Kuijper Ingrid Kuijper 9 1 -67 Degr.2e klasse
Controle totalen 90 45 0

Winnaars 1e klasse B

ZDC eersteB1ZDC eersteB2

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 1 Celeritas 2 Gerrit de Vente, Henk Dussel, Goud en promotie naar Hoofdklasse

nr 2 Purmer Boules 5 Sebastiaan Beneker, Piet Bergen, Zilver 1e klasse B

nr 3 De Gouden Gooi 3, Cor Visser- Henk Hammingh, Brons 1e klasse B, geen foto.

Eindstanden ZCD 2018 1e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS
1 3 ASV Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente 9 9 62 Goud – promotie Hoofdklasse
2 10 PV Purmer Boules 5 Sebastiaan Beneker Piet Bergen 9 7 34 Zilver
3 6 De Gouden Gooi 3 Cor Visser Henk Hammingh 9 6 18 OR Brons
4 9 Petanque Club Ça Roule 2 Judith Kater Eugene Farez 9 6 18 OR
5 1 JDB Onderhands 4 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer 9 5 5
6 5 CDP Bonne Chance 1 Thea van den Ham Peter de Vries 9 4 -18
7 2 JDB Onderhands 5 Hans Schuit Adrie Schuit 9 3 -4
8 8 PUK Haarlem 2 Joke de Vos-Wenning Hans de Vos 9 2 -19 OR
9 7 JBV P.O.N. 2 Kees Takken Gerda Takken 9 2 -58 OR Degradatie 2e klasse
10 4 PV Purmer Boules 4 Marjan Spaan Tom Spaan 9 1 -38 Degradatie 2e klasse
Controle totalen 90 45 0

Winnaars 2e klasse A

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 1 Schoorl 1, Ronnie Bakker, Ron Druyven, Goud en promotie 1e klasse

nr 2 Les Bohemiens 4, Abdelkader Zaki, Mourad Eljohari, Zilver en promotie 1e klasse

nr 3 PV de Bouledozers 2, Martijn Bos, Johan Jansen, Brons 2e klasse A, geen foto

Eindstanden ZCD 2018 2e klasse A

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS
1 3 JBV Schoorl 1 Ronnie Bakker Ron Druijven 9 8 62 Goud – promotie 1e klasse
2 6 Les Bohemiens de Petanque 4 Abdelkader Zaki Mourad Eljohari 9 7 50 OR Zilver – promotie 1e klasse
3 10 PV De Bouledozers 2 Martijn Bos Johan Jansen 9 7 62 OR Brons
4 9 De Gouden Gooi 4 Anneke Visser Han Beenders 9 5 -3 OS
5 1 ASV Celeritas 4 Greet Alles-Kuijper Jans de Vries-de Bok 9 5 9 OS
6 8 Jdv Schoorl 2 Peter Pronk Bram Kooy 9 5 -9 OS
7 5 Entre Nous 1 Henk Loonstra Antoinette Snijders 9 3 -33 OR
8 2 ASV Celeritas 5 Dick Icke Reina Icke – Gaal 9 3 -23 OR
9 7 PV Purmer Boules 6 Evert Bark Nico de Wit 9 2 -33
10 4 CDP Bonne chance 4 Tineke Moolevliet Frans van Schaik 9 0 -82
Controle totalen 90 45 0

Winnaars 2e klasse B

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 1 JBV de Stetters 3, Els Hummel, Lydia Zeeman, Goud en promotie naar de 1e klasse,

nr 2 ASV Celeritas 3, Ron Peek en Marja Peek, Zilver en promotie naar 1e klasse, geen foto.

nr 3 JBV Schoorl 3, Paul Schuurman- Theo Kooy, Brons 2e klasse B.

Eindstanden ZCD 2018 2e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS
1 4 JBV De Stetters 3 Els Hummel Lyda Zeeman 10 10 70 Goud – promotie 1e klasse
2 3 ASV Celeritas 3 Ron Peek Marja Peek-van Lierop 10 7 33 Zilver – promotie 1e klasse
3 6 JBV Schoorl 3 Paul Schuurman Theo Kooy 10 5 16 Brons
4 5 Les Bohemiens de Petanque 3 Abdelkader Abbellaoul Driss Kazouti 10 4 -1
5 2 CDP Bonne Chance 3 Anja Jagt Lammert Jagt 10 4 -21
6 1 CDP Bonne Chance 2 Karina de Vries-Kleine Tineke Versteeg 10 0 -97
Controle totalen 60 30 0