Wintercompetitie doubletten 2017-2018

WCD 2017/2018

Eindstanden Poule A

Plaats /C:/Users/info/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.pngEquipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Medaille
1 10 PV De Bouledozers 1 Anneke van Bemmelen Aert Keja 9 7 21 OS Goud
2 6 De Gouden Gooi 2 Paul Jansson Marjon Schoone – Molenkamp 9 7 49 OS Zilver
3 5 Ça Roule 5 Jaap Snoek Coran Bakker 9 7 22 OS Brons
4 9 PV De Purmer Boules 5 Ragnar Martens Kirsten Martens 9 6 21    
5 2 JdB Onderhands 6 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer 9 5 18    
6 1 JdB Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker 9 4 7 OR  
7 3 Celeritas 4 Jans de Vries-de Bok Greet Alles-Kuijper 9 4 3 OR  
8 4 Bonne Chance 3 Anja Jagt Lammert Jagt 9 3 -42    
9 8 PCP Zaanstad 3 Ben Molenbroek Lydia Molenbroek 9 1 -57 OR  
10 7 Odiz Frogs 4 Nikky van Kreel Marja Mulder-Visser 9 1 -42 OR  
          90 45 0    

Eindstanden Poule B

Plaats /C:/Users/info/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.pngEquipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Medaille
1 6 Ça Roule 1 Jasper Hoebe Laurent Niechcial 9 8 67   Goud
2 3 Celeritas 1 Nico Veldman Oskiyan Batvaganyan 9 7 26   Zilver
3 7 JdB de Stetters 2 Jaap Stengs Nel Stengs 9 6 27 OR Brons
4 4 Atlantic Boules 3 Wim Santhuizen Johan Mulder 9 6 35 OR  
5 8 Odiz Frogs 1 Jan Brouwer Rietje Stoekenbroek 9 5 -10    
6 1 JdB Onderhands 3 Ton Weerden Karin Schellingerhout-van Wageningen 9 4 -25 OR  
7 5 CDP Boule Plaisir 3 Hans Schneiter Toos Beneden 9 4 -10 OR  
8 2 JdB Onderhands 8 Boukje Stammes Teun Groot 9 2 -40 OR  
9 10 PV De Purmer Boules 3 Guy Chailloux Arie van der Vorst 9 2 -23 OR  
10 9 PON Schagen 1 Klaas Kossen Karin Bonsema de Klerk 9 1 -47    
          90 45 0    

Eindstanden Poule C

Plaats /C:/Users/info/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.pngEquipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Medaille
1 5 De Gouden Gooi 1 Tino Rodriguez Gerard Schoone 9 8 58 OR Goud
2 9 PCP Zaanstad 2 Aad van der Heide Wies van Aarst 9 8 41 OR Zilver
3 1 Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente 9 7 32   Brons
4 10 PV De Purmer Boules 4 Bob van der Meulen Jopie van der Meulen 9 6 13    
5 4 Ça Roule 4 Peter Kooyman Elise Haan 9 5 8    
6 8 JdB Onderhands 4 Jan Kouseband Pieter van Gemeren 9 4 4    
7 3 Bonne Chance 2 Karina de Vries-Kleine Tineke Versteeg 9 2 -34 OS  
8 7 Odiz Frogs 3 Rinus Dragtstra Joke Dragtstra 9 2 -27 OS  
9 6 JdB De Stetters 4 Jan Wester Berry Suanet 9 2 -40 OS  
10 2 Celeritas 5 Jopie Benjamin Ineke Molenaar 9 1 -55    
          90 45 0    

Eindstanden Poule D

Plaats /C:/Users/info/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.pngEquipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Medaille
1 7 Atlantic Boules 2 Piet Moret Roel Mooibroek 9 7 58 OR Goud
2 5 Ça Roule 2 Rob Staa Judith Kater 9 7 27 OR Zilver
3 2 JdB Onderhands 7 Arjan Mennen Rick van der Steen 9 6 14 OR Brons
4 10 PV De Purmer Boules 2 Ricardo Izquierdo Miras Piet Bergen 9 6 23 OR  
5 8 Celeritas 3 Anja van Essen-Ligthart Anja Dussel-Heijnis 9 4 -36 OR  
6 3 Bonne Chance 1 Peter de Vries Thea van den Ham 9 4 6 OR  
7 4 CDP Boule Plaisir 2 Jeanne Hoope-Voordenhout Jannie Biersteker-Bakker 9 3 -29 OR  
8 9 PCP Zaanstad 1 Gerard de Bruyn Jenny de Bruyn 9 3 -8 OR  
9 6 JdB De Stetters 3 Cees Bakker Thea Jansen 9 3 -13 OR  
10 1 JdB Onderhands 2 Klaas Zander Nico Waij 9 2 -42    
          90 45 0    

Eindstanden Poule E

Plaats /C:/Users/info/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.pngEquipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo Geen OR Medaille
1 12 Pétanque Union Kennemerland 1 Roel Claase Hans Kramer 9 9 69 X Goud
2 2 Atlantic Boules 1 Jan Schurink Richard Smis 9 8 62 X Zilver
3 13 Purmer Boules 1 Milo de Boer Marcel Jonker 9 7 37 X Brons
4 10 PCP “Zaanstad” 4 Frans van Deutekom Babs van Deutekom 9 6 22 X  
5 6 Elza Boules 1 Arie van Kampen Anne de Haan 9 5 14 X  
6 1 Celeritas 6 Antoine van ‘t Veer Marianne Bartels 9 5 -14 X  
7 11 PON 2 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers 9 4 -10 X  
8 7 JdB De Stetters 1 Ber Kuijs Loeki Kuijs-Indri 9 3 -15 X  
9 14 Les Bohémiens De Pétanque 1 Jaap Zuidervliet Tarik Baali 9 3 -22 X  
10 4 CDP Boule Plaisir 1 Annemieke Thielemans Piet Sneek 9 3 -28 X  
11 5 Ça Roule 3 Rina Leek Marc Geurtse 9 3 -31 X  
12 9 Odiz Frogs 2 Bep Exalto-Brugman Marjo Duifs 9 3 -34 X  
13 8 JdB Onderhands 5 Meino Hoep Adriaan Oostindier 9 2 -17 X  
14 3 Bonne Chance 4 Tineke de Later Tus de Later 9 2 -33 X  
          126 63 0    

Verenigingsplekken teams

Hoofdklasse Vereniging Captain Speler 2
1 Atlantic Boules 1 Jan Schurink Richard Smis
2 Atlantic Boules 2 Piet Moret Roel Mooibroek
3 Ça Roule 1 Jasper Hoebe Laurent Niechcial
4 Ça Roule 2 Rob Staa Judith Kater
5 Celeritas 1 Nico Veldman Oskiyan Batvaganyan
6 De Gouden Gooi 1 Tino Rodriguez Gerard Schoone
7 De Gouden Gooi 2 Paul Jansson Marjon Schoone – Molenkamp
8 PCP Zaanstad 1 Aad van der Heide Wies van Aarst
9 Pétanque Union Kennemerland 1 Roel Claase Hans Kramer
10 PV De Bouledozers 1 Anneke van Bemmelen Aert Keja
         
1e klasse Vereniging Captain Speler 2
1 Atlantic Boules 3 Wim Santhuizen Johan Mulder
2 Bonne Chance 1 Peter de Vries Thea van den Ham
3 Ça Roule 3 Peter Kooyman Elise Haan
4 Ça Roule 4 Jaap Snoek Coran Bakker
5 Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente
6 Celeritas 3 Anja van Essen-Ligthart Anja Dussel-Heijnis
7 Celeritas 4 Antoine van ‘t Veer Marianne Bartels
8 Elza Boules 1 Arie van Kampen Anne de Haan
9 JdB de Stetters 1 Jaap Stengs Nel Stengs
10 JdB Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker
11 JdB Onderhands 2 Ton Weerden Karin Schellingerhout
12 JdB Onderhands 3 Jan Kouseband Pieter van Gemeren
13 JdB Onderhands 4 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer
14 JdB Onderhands 5 Arjan Mennen Rick van der Steen
15 Odiz Frogs 1 Jan Brouwer Rietje Stoekenbroek
16 PCP Zaanstad 2 Frans van Deutekom Babs van Deutekom
17 Purmer Boules 1 Milo de Boer Marcel Jonker
18 PV De Purmer Boules 2 Ricardo Izquierdo Miras Piet Bergen
19 PV De Purmer Boules 3 Bob van der Meulen Jopie van der Meulen
20 PV De Purmer Boules 4 Ragnar Martens Kirsten Martens
         
2e klasse Vereniging Captain Speler 2
1 Bonne Chance 2 Karina de Vries-Kleine Tineke Versteeg
2 Bonne Chance 3 Anja Jagt Lammert Jagt
3 Bonne Chance 4 Tineke de Later Tus de Later
4 Ça Roule 5 Rina Leek Marc Geurtse
5 CDP Boule Plaisir 1 Annemieke Thielemans Piet Sneek
6 CDP Boule Plaisir 2 Jeanne Hoope Jannie Biersteker-Bakker
7 CDP Boule Plaisir 3 Hans Schneiter Toos Beneden
8 Celeritas 5 Jans de Vries-de Bok Greet Alles-Kuijper
9 Celeritas 6 Jopie Benjamin Ineke Molenaar
10 JdB De Stetters 2 Ber Kuijs Loeki Kuijs-Indri
11 JdB De Stetters 3 Cees Bakker Thea Jansen
12 JdB De Stetters 4 Jan Wester Berry Suanet
13 JdB Onderhands 6 Klaas Zander Nico Waij
14 JdB Onderhands 7 Meino Hoep Adriaan Oostindier
15 JdB Onderhands 8 Boukje Stammes Teun Groot
16 Les Bohémiens De Pétanque 1 Jaap Zuidervliet Tarik Baali
17 Odiz Frogs 2 Bep Exalto-Brugman Marjo Duifs
18 Odiz Frogs 3 Rinus Dragtstra Joke Dragtstra
19 Odiz Frogs 4 Nikky van Kreel Marja Mulder-Visser
20 PCP Zaanstad 3 Gerard de Bruyn Jenny de Bruyn
21 PCP Zaanstad 4 Ben Molenbroek Lydia Molenbroek
23 PON Schagen 1 Klaas Kossen Karin Bonsema de Klerk
22 PON Schagen 2 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers
24 PV De Purmer Boules 5 Guy Chailloux Arie van der Vorst
NJBB district Noordwest

Contact districtsteam Noordwest

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-noordwest@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam Noordwest via noordwest@njbb.nl