2018 – 2019

We gaan van start zondag 21 oktober 2018 op drie verschillende locaties.

Bekijk de loting en indeling >

Let goed op: Welke klasse (Hoofdklasse, 1e klasse, 2e klasse) én welke poule (A t/m D) op welke locatie speelt.  De starttijden kunnen namelijk per per klasse en poule (At/mD) verschillen. De organisatie laat een paar klassen en poulenummer één uur later starten, omdat er op twee speeldagen niet voldoende banen beschikbaar zijn. Dit zijn de 2e en 3e competitiedag nl. 18 november en 16 december.

Wintercompetitie Doubletten district noordwest
Eindstanden WCD 2018 Standen bijgewerkt t/m 16-12-2018

Hoofdklasse

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 4 De Gouden Gooi 1 Tino Rodriguez Gerard Schoone 9 7 45 OR Kampioen Hoofdklasse
2 2 Atlantic Boules 2 Piet Moret Roel Mooibroek 9 7 38 OR Hoofdklasse
3 7 PV de Purmer Boules 1 Ragnar Martens Kirsten Martens 9 6 21 Hoofdklasse
4 6 Petanque Union Kennemerland 1 Roel Classe Hans Kramer 9 5 5 OR Hoofdklasse
5 9 Petanque Club Ça Roule 2 Rob Staa Judith Kater 9 5 9 OR Hoofdklasse
6 10 De Bouledozers 1 Anneke van Bemmelen Aert Keja 9 4 -11 OR – OS Hoofdklasse
7 3 Petanque Club Ça Roule 1 Jasper Hoebe Laurent Niechial 9 4 12 OR – OS Hoofdklasse
8 1 Atlantic Boules 1 Jan Schurink Richard Smis 9 4 -24 OR – OS Hoofdklasse
9 8 De Gouden Gooi 2 Paul Jansson Marjon Schoone 9 2 -45 Degradatie 1e klasse
10 5 ASV Celeritas 1 Jan Swart Oskiyan Batvaganyan 9 1 -50 Degradatie 1e klasse
90 45 0

1e klasse A

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 9 JdB Onderhands 3 Jan Kouseband Pieter van Gemeren 9 7 32 Promotie Hoofdklasse
2 1 ASV Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente 9 6 17 OR Promotie Hoofdklasse
3 4 PV de Purmer Boules 3 Bob vd Meulen Jopie vd Meulen 9 6 32 OR 1e klasse
4 3 JdB Onderhands 2 Rick v/d Steen Hugo de Groot 9 5 7 OR – OS 1e klasse
5 7 Elza Boules 1 Arie van Kampen Gianni Ghezzi 9 5 7 OR – OS 1e klasse
6 6 Petanque Club Ça Roule 4 Jaap Snoek Coran Bakker 9 5 5 OR – OS 1e klasse
7 2 ASV Celeritas 3 Aldert Kwak Fabiola Kwak 9 4 -9 1e klasse
8 5 CDP Bonne Chance 1 Peter de Vries Thea van den Ham 9 3 -8 1e klasse
9 10 Odiz Frogs 1 Jan Brouwer Rietje Stoekenbroek 9 2 -48 OR 1e klasse
10 8 PV de Purmer Boules 4 Adrie v.d. Vorst Ludo Dommernik 9 2 -35 OR Degradatie 2e klasse
90 45 0

1e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 5 Atlantic Boules 3 Wim Santhuizen Johan Mulder 9 9 73 Promotie Hoofdklasse
2 8 Jdb De Stetters 1 Ber Kuys Loeki Kuys Indri 9 6 -2 OR Promotie Hoofdklasse
3 10 PV de Purmer Boules 2 Alie Huizinga Piet Bergen 9 6 20 OR 1e klasse
4 9 PON 1 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers 9 5 2 OR 1e klasse
5 4 ASV Celeritas 4 Ria Westhoff Don Smeulders 9 5 10 OR 1e klasse
6 3 Jdb Onderhands 5 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer 9 4 5 1e klasse
7 7 Petanque Club Ça Roule 3 Peter Kooyman Elise Haan 9 3 -14 OR 1e klasse
8 2 Jdb Onderhands 4 Ton Weerden Karin Schellingerhout 9 3 -29 OR 1e klasse
9 6 CDP Boule Plaisir 1 Jan Beentjes Gery Beentjes 9 2 -23 OR 1e klasse
10 1 Jdb Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker 9 2 -42 Degradatie 2e klasse
90 45 0

2e klasse A

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 6 Petanque Club Ça Roule 7 Eugène Farez Peter van der Loo 11 9 58 Promotie 1e klasse
2 10 PON 2 Klaas Kossen Kees Tijssen 11 8 30 OR Promotie 1e klasse
3 8 Les Bohemiens de Petanque 1 Jaap Zuidervliet Tarik Baali 11 8 40 OR 2e klasse
4 7 JdB De Stetters 3 Cees Bakker Anna Lind 11 7 27 OR – OS 2e klasse
5 9 Jdb Onderhands 6 Klaas Zander Marijke Kossen 11 7 27 OR – OS 2e klasse
6 12 PV de Purmer Boules 6 Ton Kuijper Ingrid Kuijper 11 7 6 OR – OS 2e klasse
7 5 CDP Boule Plaisir 3 Greetje de Jong Jannie Biersteker 11 5 -30 OR 2e klasse
8 11 Petanque Union Kennemerland 2 Hans de Vos Joke de Vos-Wenning 11 5 -13 OR 2e klasse
9 2 Entre Nous 5 Roland Lonneville Anita Moerland 11 4 -20 2e klasse
10 1 Entre Nous 1 John Boekel Stefan Boekel 11 3 -24 2e klasse
11 3 ASV Celeritas 5 Jopie Benjamin Gré Bakker 11 2 -45 2e klasse
12 4 CDP Bonne Chance 2 Karina de Vries Tineke Moolevliet 11 1 -56 2e klasse
132 66 0

2e klasse B

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 5 De Gouden Gooi 3 Anneke Visser Han Beenders 10 8 18 Promotie 1e klasse
2 12 JBC Touché une Boule 1 Wim van Heusden Piet Derksen 10 7 46 Promotie 1e klasse
3 6 JdB De Stetters 2 Jaap Stengs Nel Stengs 10 6 33 OR 2e klasse
4 7 Les Bohemiens de Petanque 4 Driss Kazouti Ismael El Aalali 10 6 27 OR 2e klasse
5 2 Entre Nous 6 Rien Moerland Chrisine Craeye 10 6 18 OR 2e klasse
6 1 Entre Nous 2 Guus Hulsman Erika Hulsman 10 5 4 OR – OS 2e klasse
7 8 Odiz Frogs 2 Bep Exalto Marjo Duifs 10 5 -3 OR – OS 2e klasse
8 10 PON 3 Kees Takken Gerda Takken 10 5 -28 OR – OS 2e klasse
9 9 Jdb Onderhands 7 Boukje Stammes Elly Bakker 10 4 -19 2e klasse
10 11 PV de Purmer Boules 7 Sebastiaan Beneker Tom Spaan 10 3 -9 2e klasse
11 3 ASV Celeritas 6 Dirk Alderden Marianne Bartels 10 0 -87 2e klasse
X 4 CDP Boule Plaisir 4 Henk de Jong Toos Beneden 0 0 0 teruggetrokken 2e klasse
110 55 0

2e klasse C

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 2 Entre Nous 7 René van Andel Rob Koopmans 11 9 59 OR Promotie 1e klasse
2 8 Les Bohemiens de Petanque 3 Abdel Zaki Mourad Eljohari 11 9 60 OR Promotie 1e klasse
3 1 Entre Nous 3 Lydia Boerekamps Marion Klaassen 11 7 4 OR 2e klasse
4 4 Atlantic Boules 4 Peter Breevaart Cor Kuiper 11 7 42 OR 2e klasse
5 6 De Meteoor 1 Max Tophoven Tiny Tophoven-de Boer 11 7 12 OR 2e klasse
6 7 JdB De Stetters 6 Berry Suanet Antoine van ‘t Veer 11 6 19 OR 2e klasse
7 5 Petanque Club Ça Roule 6 Dirk Schekkerman Trudi Schekkerman 11 6 -3 OR 2e klasse
8 9 Odiz Frogs 3 Klaas Bosman Joke Dragtstra 11 5 -20 2e klasse
9 12 CDP Boule Plaisir 2 Annemieke Thielemans Piet Sneek 11 4 -15 2e klasse
10 10 Jdb Onderhands 8 Meino Hoep Adriaan Oostindier 11 2 -35 OR 2e klasse
11 3 ASV Celeritas 7 Anja Dussel Anja van Essen 11 2 -65 OR 2e klasse
12 11 PON 4 Dirk v/d Plas Ellie Carnas 11 2 -58 OR 2e klasse
132 66 0

2e klasse D

Plaats Equipe Vereniging Captain Speler 2 Gespeeld Punten Saldo OR/OS Degr/Prom WCD 2019
1 10 PV de Purmer Boules 5 Guy Chailloux Nell Chailloux 9 8 53 OR Promotie 1e klasse
2 6 JBV Schoorl 1 Ben van Assema Cor Kooij 9 8 67 OR Promotie 1e klasse
3 1 JdB De Stetters 4 Jan Wester Kees Zonneveld 9 6 25 OR 2e klasse
4 5 Entre Nous 4 Henk Loonstra Antoinette Snijders 9 6 25 OR 2e klasse
5 3 Atlantic Boules 5 Clay Schaar Patrick Schaar 9 5 8 2e klasse
6 9 Jdb Onderhands 9 Teun Groot Anneke Groot 9 4 -11 OR 2e klasse
7 8 Odiz Frogs 4 Nicky van Kreel Marja Mulder 9 4 -17 OR 2e klasse
8 2 JdB De Stetters 5 An Dijkman Christien Biveroni 9 3 -14 2e klasse
9 4 Petanque Club Ça Roule 5 Marc Geurtse Gerrie van der Loo 9 1 -60 2e klasse
10 7 De Gouden Gooi 4 Carel Hoeben Joke Visser 9 0 -76 2e klasse
90 45 0