Wintercompetitie Doubletten (WCD)

WCD 2018

Wintercompetitie Doubletten
Eindstanden WCD 2018 Standen bijgewerkt t/m 16-12-2018

Hoofdklasse

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 De Gouden Gooi 1 Tino Rodriguez Gerard Schoone Kampioen Hoofdklasse
2 Atlantic Boules 2 Piet Moret Roel Mooibroek Hoofdklasse
3 PV de Purmer Boules 1 Ragnar Martens Kirsten Martens Hoofdklasse
4 Petanque Union Kennemerland 1 Roel Classe Hans Kramer Hoofdklasse
5 Petanque Club Ça Roule 2 Rob Staa Judith Kater   Hoofdklasse
6 De Bouledozers 1 Anneke van Bemmelen Aert Keja   Hoofdklasse
7 Petanque Club Ça Roule 1 Jasper Hoebe Laurent Niechial Hoofdklasse
8 Atlantic Boules 1 Jan Schurink Richard Smis Hoofdklasse
9 De Gouden Gooi 2 Paul Jansson Marjon Schoone Degradatie 1e klasse
10 ASV Celeritas 1 Jan Swart Oskiyan Batvaganyan Degradatie 1e klasse

 

1e klasse A

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 JdB Onderhands 3 Jan Kouseband Pieter van Gemeren Promotie Hoofdklasse
2 ASV Celeritas 2 Henk Dussel Gerrit de Vente Promotie Hoofdklasse
3 PV de Purmer Boules 3 Bob vd Meulen Jopie vd Meulen 1e klasse
4 JdB Onderhands 2 Rick v/d Steen Hugo de Groot 1e klasse
5 Elza Boules 1 Arie van Kampen Gianni Ghezzi 1e klasse
6 Petanque Club Ça Roule 4 Jaap Snoek Coran Bakker 1e klasse
7 ASV Celeritas 3 Aldert Kwak Fabiola Kwak 1e klasse
8 CDP Bonne Chance 1 Peter de Vries Thea van den Ham 1e klasse
9 Odiz Frogs 1 Jan Brouwer Rietje Stoekenbroek 1e klasse
10 PV de Purmer Boules 4 Adrie v.d. Vorst Ludo Dommernik Degradatie 2e klasse

 

1e klasse B

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 Atlantic Boules 3 Wim Santhuizen Johan Mulder Promotie Hoofdklasse
2 Jdb De Stetters 1 Ber Kuys Loeki Kuys Indri Promotie Hoofdklasse
3 PV de Purmer Boules 2 Alie Huizinga Piet Bergen   1e klasse
4 PON 1 Jaap Oostindiër Annemarie Kuipers 1e klasse
5 ASV Celeritas 4 Ria Westhoff Don Smeulders 1e klasse
6 Jdb Onderhands 5 Patrick de Maaijer Karin de Maaijer 1e klasse
7 Petanque Club Ça Roule 3 Peter Kooyman Elise Haan   1e klasse
8 Jdb Onderhands 4 Ton Weerden Karin Schellingerhout 1e klasse
9 CDP Boule Plaisir 1 Jan Beentjes Gery Beentjes 1e klasse
10 Jdb Onderhands 1 Henk Bakker Rita Bakker Degradatie 2e klasse

 

2e klasse A

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 Petanque Club Ça Roule 7 Eugène Farez Peter van der Loo Promotie 1e klasse
2 PON 2 Klaas Kossen Kees Tijssen Promotie 1e klasse
3 Les Bohemiens de Petanque 1 Jaap Zuidervliet Tarik Baali   2e klasse
4 JdB De Stetters 3 Cees Bakker Anna Lind   2e klasse
5 Jdb Onderhands 6 Klaas Zander Marijke Kossen 2e klasse
6 PV de Purmer Boules 6 Ton Kuijper Ingrid Kuijper 2e klasse
7 CDP Boule Plaisir 3 Greetje de Jong Jannie Biersteker 2e klasse
8 Petanque Union Kennemerland 2 Hans de Vos Joke de Vos-Wenning 2e klasse
9 Entre Nous 5 Roland Lonneville Anita Moerland 2e klasse
10 Entre Nous 1 John Boekel Stefan Boekel 2e klasse
11 ASV Celeritas 5 Jopie Benjamin Gré Bakker   2e klasse
12 CDP Bonne Chance 2 Karina de Vries Tineke Moolevliet 2e klasse

 

2e klasse B

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 De Gouden Gooi 3 Anneke Visser Han Beenders Promotie 1e klasse
2 JBC Touché une Boule 1 Wim van Heusden Piet Derksen Promotie 1e klasse
3 JdB De Stetters 2 Jaap Stengs Nel Stengs   2e klasse
4 Les Bohemiens de Petanque 4 Driss Kazouti Ismael El Aalali 2e klasse
5 Entre Nous 6 Rien Moerland Chrisine Craeye 2e klasse
6 Entre Nous 2 Guus Hulsman Erika Hulsman 2e klasse
7 Odiz Frogs 2 Bep Exalto Marjo Duifs   2e klasse
8 PON 3 Kees Takken Gerda Takken 2e klasse
9 Jdb Onderhands 7 Boukje Stammes Elly Bakker   2e klasse
10 PV de Purmer Boules 7 Sebastiaan Beneker Tom Spaan   2e klasse
11 ASV Celeritas 6 Dirk Alderden Marianne Bartels 2e klasse
X CDP Boule Plaisir 4 Henk de Jong Toos Beneden 2e klasse

2e klasse C

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 Entre Nous 7 René van Andel Rob Koopmans Promotie 1e klasse
2 Les Bohemiens de Petanque 3 Abdel Zaki Mourad Eljohari Promotie 1e klasse
3 Entre Nous 3 Lydia Boerekamps Marion Klaassen 2e klasse
4 Atlantic Boules 4 Peter Breevaart Cor Kuiper   2e klasse
5 De Meteoor 1 Max Tophoven Tiny Tophoven-de Boer 2e klasse
6 JdB De Stetters 6 Berry Suanet Antoine van ‘t Veer 2e klasse
7 Petanque Club Ça Roule 6 Dirk Schekkerman Trudi Schekkerman 2e klasse
8 Odiz Frogs 3 Klaas Bosman Joke Dragtstra 2e klasse
9 CDP Boule Plaisir 2 Annemieke Thielemans Piet Sneek   2e klasse
10 Jdb Onderhands 8 Meino Hoep Adriaan Oostindier 2e klasse
11 ASV Celeritas 7 Anja Dussel Anja van Essen 2e klasse
12 PON 4 Dirk v/d Plas Ellie Carnas   2e klasse

2e klasse D

Plaats Vereniging Captain Speler 2 Degr/Prom WCD 2019
1 PV de Purmer Boules 5 Guy Chailloux Nell Chailloux Promotie 1e klasse
2 JBV Schoorl 1 Ben van Assema Cor Kooij Promotie 1e klasse
3 JdB De Stetters 4 Jan Wester Kees Zonneveld 2e klasse
4 Entre Nous 4 Henk Loonstra Antoinette Snijders 2e klasse
5 Atlantic Boules 5 Clay Schaar Patrick Schaar 2e klasse
6 Jdb Onderhands 9 Teun Groot Anneke Groot 2e klasse
7 Odiz Frogs 4 Nicky van Kreel Marja Mulder 2e klasse
8 JdB De Stetters 5 An Dijkman Christien Biveroni 2e klasse
9 Petanque Club Ça Roule 5 Marc Geurtse Gerrie van der Loo 2e klasse
10 De Gouden Gooi 4 Carel Hoeben Joke Visser   2e klasse
NJBB district Noordwest

Contact districtsteam Noordwest

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-noordwest@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam Noordwest via noordwest@njbb.nl

Aankomende events District Noordwest

Geen evenementen gevonden!