Zomer Triplette Competitie (ZTC)

Zomer Triplette Competitie (ZTC) 2020

Update 10 mei 2020
De drie zomercompetities van het District Midden (Zomer Triplette Competitie, Zomer Clubteam Competitie en Zomeravond Clubontmoeting) zijn definitief gecanceld. Wedstrijden en competities zijn so wie so in elk geval tot 1 september niet mogelijk, ingevolge de protocollen.
Het districtsteam bekijkt nog of na 1 september een datum is te vinden om een eendaags districtskampioenschap voor triplettes te laten plaatshebben.
Zodra daarover meer bekend is, worden de verenigingen vanzelfsprekend geïnformeerd.

Update begin april 2020
In verband met de coronacrisis zijn alle speeldagen tot 1 juni a.s. op geschorst. Het districtsteam zal de komende weken – en dit uiteraard afhankelijk van de ontwikkelingen en van de reeds geplande evenementen – bekijken hoe en in hoeverre het mogelijk is de verschillende districtscompetities na 1 juni alsnog op te starten met een mogelijke uitloop naar het einde van het zomerseizoen.

 

Speeldata 2020

De speeldagen van de Zomer Triplette Competitie (ZTC), alle zondagen, zijn als volgt:

26 april bij HKB ’84, Harderwijk; 10 mei bij Petanque Barneveld; 7 juni bij JBV Lelystad, Lelystad; 28 juni bij De Hakhorst, Leusden.

Voor de algemene informatie, reglementen, speelschema’s, poule-indelingen en teamsamenstellingen zie het Zomerboekje 2020.

 

De eindstanden van het seizoen 2019 (in PDF-formaat: Einduitslag ZTC 2019)

Hoofdklasse       G W Saldo  
1 Maboul  2 Janny van Aggelen Jody Hofstra Carla Vleck 15 14 77  
2 Petanque Barneveld  1 Django Los Jan Los Kylian Los 15 11 38  
3 Maboul  1 Hans Bette Gerard Boudestein Coen Vleck 15 10 30 OR
4 Les Sabots  1 Alwin Arkenbout Bep Wilderbeek Henk van Woezik 15 10 41 OR
5 Lelystad  2 Richard den Dekker Thierry Pietersen Gerald Ruesink 15 9 16 OR
6 Les Taxateurs  2 Philippe Charlier Dik Cornelissen Ton Stijlaart 15 9 15 OR
7 De Gooiers  2 Trudy van Altena Patrick Baerts Antonio Ruffin 15 8 19 OR
8 Les Taxateurs  1 Hennie Ansems Otto van Gasteren Rodrigo Jägers 15 8 20 OR
9 Lelystad 1 Corry Oosterloo Benjamin Krabbendam Werner Nijdam 15 7 0  
10 Lelystad  3 Désirée Gaasenbeek Wim Koolen Koert van der Veen 15 6 -8 OR/OS
11 Cercle de Pétanque  1 Frans Tieleman Franca Bouwman Serge Vosmeer 15 6 -34 OR/OS
12 Randenbroek  1 Antoinette Keyzer Corrie Roest Herman Roest 15 6 -25 OR/OS
13 Randenbroek  2 Corry van de Huure Jan van de Groep Nico Veldman 15 5 -30  
14 De Gooiers  1 Ria Kas Adrie Baerts Pim Polman 15 4 -48 OR
15 PVN  1 Veronica van Zuijlen Hans Koolwijk Peter Snel 15 4 -53 OR
16 Almere  1 José Cocu Ria Kruyt John Cocu 15 3 -58  
Maboul 2 districtskampioen 2019.            
Randenbroek 2, De Gooiers 1, PVN 1 en Almere 1 degraderen naar de eerste klasse.        
                 
Eerste klasse A       G W Saldo  
1 Randenbroek  3 Greet Boersma Tonia Walraven Sjoerd Pieterse 11 9 47  
2 Desto 1 Richard Gadella Henri de Jong Henny Norbart 11 8 48  
3 Les Taxateurs  3 Truus van Batenburg Willem van de Kuil Jac van Maarsseveen 11 7 18  
4 Les Cailloux  1 Bert Bels Hans de Jong Guido van der Zijde 11 6 10 OR
5 HKB ʼ84 2 Betty Kappers Marina Lancee Danny van Hal 11 6 -2 OR
6 Lelystad  4 Liesbeth van Rosmalen Edwin Beer Hans van Wijk 11 5 -19 OR/OS
7 De Hakhorst  1 Irene Maes Thea Rond Peter Maes 11 5 -17 OR/OS
8 Cercle de Pétanque  2 Fons van Doorn Marianne Nijst Wijchert de Wit 11 5 -6 OR/OS
9 Maboul  5 Addie Hulsteijn Hennie Jansen Kees Turk 11 5 -15 OR/OS
10 Maboul  3 Leni Hellemond Gerdi Praamstra Thijs Duim 11 4 6 OR
11 De Gooiers  3 Linda Teunissen Nico Hogenstijn Rob Rijn 11 4 -15 OR
12 De Hakhorst  3 Anja Engelbert Anneke Esko Jan Kuiper 11 2 -55  
Randenbroek 3 en Desto 1 promoveren naar de hoofdklasse.          
                 
Eerste klasse B       G W Saldo  
1 HKB ’84 3 Gertie van de Barg Henriëtte Hulleman Herman Lancee 9 9 67  
2 De Nijeboulers 1 Gerda Bokkers Jannie van Harskamp Henk Bokkers 9 7 23  
3 PVN 2 Hannie Krijnen Rob van Erven Daan van der Klift 9 5 1 OR
4 HKB ’84 1 Wil Bakker Frans Bakker Cor van den Brink 9 5 -17 OR
5 De Hakhorst 4 Elly Hoebe Tjitske Moro Dicky Willigenburg 9 4 -1 OR/OS
6 Randenbroek 4 Ingrid Bus Rijk Gijtenbeek Willem Veenvliet 9 4 1 OR/OS
7 Almere 2 Karin Boermeester Sandra Huigsloot Ricardo van de Lindt 9 4 0 OR/OS
8 Cercle de Pétanque 3 Claudia Tieleman Greet Lit Hannie van Dijk 9 3 -19  
9 Maboul 4 Chantal Methorst Marion Methorst Wim Methorst 9 2 -24 OR
10 Les Taxateurs 4 Jet van Doorn Carla Hofman Wil de Jongh 9 2 -31 OR
HKB ’84 3 en De Nijeboulers 1 promoveren naar de hoofdklasse.          

Contact districtsteam Midden

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-midden@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam Midden via midden@njbb.nl