Winter Doublette Competitie (WDC)

WDC 2019-2020

Speeldata (donderdagavonden)

2019: 17 oktober, 31 oktober, 14 november, 21 november, 12 december.
2020: 9 januari, 23 januari, 6 februari, 20 februari, 5 maart.

Het complete Winterboekje 2019/2020 met de indeling, het speelschema, de speellocaties en het reglement: Winterboekje.


Standen WDC na de achtste speeldag op 6 februari

Hoofdklasse     W V Saldo
1 Les Cailloux 1 Essa Agzoul Erik Telkamp 22 2 160
2 Les Cailloux 2 Mohammadi Jadoun Khalid el Yazidi 21 3 164
3 De Gooiers 2 Peter Bonarius Justin Wuring 19 5 120
4 Les Cailloux 5 Sebastiaan Diemel Ferry Kamps 16 8 46
5 Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 12 12 30
6 DOSC 2 Leroy van Arnhem René Scholman 12 12 12
7 De Gooiers 1 Erik Jan van den Brink Guus Vonck 11 13 11
8 De Gooiers 3 Bert Bos Mark van den Bosch 11 13 9
9 Les Sabots 1 Alwin Arkenbout Arend Veenendaal 11 13 -35
10 Kets Up 1 Ron Donselaar Rob van der Spek 11 13 -41
11 DOSC 1 Erik Boekel Willem Jongerius 11 13 -52
12 Amicale de Pétanque 1 Bauke Bokhorst Rudolph de Groot 9 15 -48
13 Les Cailloux 4 Cees de Ligt André Zwaal 9 15 -63
14 Amicale de Pétanque 2 Slimen ben Ahmed Joop de Wilde 7 17 -98
15 Les Taxateurs 1 Ronald Reneman Peter van Rooijen 6 18 -81
16 Les Cailloux 3 René Melssen Rick Melssen 4 20 -134
             
Eerste klasse A     W V Saldo
1 De Hakhorst 1 Karel Christ Bert den Uijl 16 8 63
2 Les Cailloux 10 Ton Denneman André van Helmondt 14 10 56
3 Boulamis 3 Jannie Koelewijn Gerard van Ouwerkerk 14 10 41
4 De Gooiers 7 Wim van Blarcum Wim Versteeg 14 10 16
5 Les Taxateurs 2 Hennie Ansems Rodrigo Jägers 14 10 12
6 Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 14 10 -5
7 Les Cailloux 6 Peter Brittijn Ruben van Stockum 13 11 33
8 DOSC 3 Richard Kramer Don Scholman 12 12 15
9 Boulamis 1 Arjan Kok Henk Starreveld 12 12 3
10 Cercle de Pétanque 1 Henk Koet Frans de Wilde 12 12 0
11 Les Taxateurs 4 Otto van Gasteren Willem van der Kuil 11 13 14
12 HKB ʼ84 1 Jan Kaspers Herman Lancée 11 13 -3
13 Boulamis 5 Jaap de Graaf Wout Heinen 10 14 -58
14 Les Cailloux 8 Jos Cornelissen Henk van Helmondt 9 15 -58
15 Randenbroek 2 Arie Buis Sjoerd Pieterse 8 16 -47
16 De Gooiers 5 Harry Brinks Nico Hogenstijn 8 16 -82
             
Eerste klasse B     W V Saldo
1 De Teerling 2 Corrie van Helten Willeke de Jongh 17 7 84
2 De Gooiers 4 Lianne van den Brink Driek de Wagt 17 7 70
3 De Hakhorst 2 Ton Jetten Anton Kunenborg 16 8 46
4 De Gemshoorn 1 Jan van Hengstum Jan Vermeer 15 9 64
5 De Gooiers 6 Jan Doggenaar Roger Marijnissen 15 9 39
6 Boulamis 2 Steven Koelewijn Fridjof de Rijke 15 9 29
7 Boulamis 4 Sino van der Heide Meep Poel 13 11 20
8 Les Cailloux 9 Carina van der Lee Bas Canninga 13 11 15
9 PVN 1 Hans Koolwijk Peter Snel 12 12 -3
10 Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 11 13 -12
11 Les Cailloux 7 Johan Huizinga Guillaume Spiering 10 14 -3
12 DOSC 4 Ingrid Jongeling Ad Kreuger 10 14 -39
13 Amicale de Pétanque 4 Henk Boer Jan Haalboom 10 14 -42
14 Mazijk de Pétanque 1 Liesbeth Bode Bert Gerrits 9 15 -34
15 De Teerling 1 Eke de Jong Wim van Helten 5 19 -118
16 De Gooiers 8 Ingrid Bosman André Spils 4 20 -116
             
Tweede klasse A     W V Saldo
1 Les Cailloux 14 Dennis Peterse Bas Velthuijsen 15 1 135
2 Randenbroek 6 Karel Stevens Nico Veldman 12 4 61
3 Randenbroek 3 Ria Hofman Frans Kurvers 10 6 37
4 De Hakhorst 3 Jan Kuiper Koen Verf 10 6 14
5 Les Sabots 3 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 8 8 0
6 PVN 8 Bep van der Bilt Paul de Jong 6 10 -9
7 Les Cailloux 11 Gerry de Bruin Frans Schalkwijk 6 10 -16
8 Mazijk de Pétanque 2 Henny de Bruijn Ronald van Damme 6 10 -30
9 PVN 2 Stella Zuijderwijk Luc Verbeek 6 10 -39
10 Les Sabots 2 Thea van Eijk Ton van Eijk 6 10 -48
11 Cercle de Pétanque 2 Claudia Tieleman Frans Tieleman 6 10 -64
12 PVN 7 Louisa van Erven Geert van Leth 5 11 -41
             
Tweede klasse B     W V Saldo
1 Les Cailloux 15 Astrid Fedi Pieter van der Ree 11 3 74
2 HKB ʼ84 3 Truus Berriotte Cor van der Brink 9 5 12
3 PVN 6 Veronica van Zuijlen Melvin Koolwijk 8 4 27
4 Randenbroek 4 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 8 4 26
5 Mazijk de Pétanque 3 John Dirksen Steef Kosterman 7 6 10
6 HKB ʼ84 2 Wil Bakker Frans Bakker 7 7 -5
7 De Hakhorst 4 Tjitske Moro Annie van Valkenhoef 6 8 -33
8 Mazijk de Pétanque 5 Abe Bakker Otto Batema 4 10 -22
9 Les Cailloux 12 Brigitte Houg Janny Houg 4 8 -33
10 Cercle de Pétanque 3 Taira Zendedel Chengiz Zendedel 2 11 -56
             
Tweede klasse C     W V Saldo
1 Randenbroek 8 Henna van de Vis Henk Hoefakker 15 0 120
2 Mazijk de Pétanque 4 Jan Doedens Dirk van der Leer 10 4 40
3 De Gooiers 9 Marion van de Schootbrugge Koos van de Schootbrugge 9 5 25
4 Randenbroek 5 Paul Dijkman Ton Dijkman 7 8 -4
5 De Hakhorst 5 Kees Duerink Peter Maes 6 8 -1
6 De Gemshoorn 2 Rolien Hover Liane Joustra 6 8 -3
7 DOSC 5 Tony Cavga Harry van Vlijmen 6 8 -24
8 PVN 3 Jan Grispen Hans van de Velden 6 9 -28
9 Les Cailloux 16 Annet van den Brink Eef van den Brink 5 10 -18
10 Les Cailloux 13 Tonny van Denderen Gerard de Lugt 5 10 -45
11 PVN 4 Hannie Krijnen Ineke van de Velden 5 10 -62

Contact districtsteam Midden

Voor vragen of informatie over competities en kampioenschappen, neem contact op met de coördinator wedstrijdzaken: wedstrijd-midden@njbb.nl

Voor overige zaken, neem contact op met districtsteam Midden via midden@njbb.nl