Districtskampioenschap tête-à-tête 2019

Districtskampioenschap Tat 2019 petanque

Op zondag 31 maart 2019 is de districtskampioenschap tête-à-tête gespeeld bij de vereniging JBC Plop te Uden .

Voor district Zuidoost kwalificeren zich op basis van de ranglijst van het districtskampioenshap in de categorieën; mannen, maximaal vijf spelers voor  vrouwen  en  jeugd, maximaal twee spelers.

Voor de complete regelgeving zie het reglement Nationaal kampioenschap tête-à-tête.

Hierbij de Ranglijst  Eindstand;

District Zuidoost
Tête-à-Tête Jeugd
Ranglijst Eindstand
Namen Clubs Plaats
Michelle de Blij Jeu de Bommel 1

 

District Zuidoost
Tête-à-Tête Vrouwen
Ranglijst Eindstand
Namen Clubs Plaats
Chantal Moors PV ’t Lover 1
Lonneke Willems JBV Amicale Cuijk 2
Annie Hartman Mooie Boule 3
Judith vd Eijnden JBC ’t Dupke 4
Wilma vd meer PV ’t Lover 5
Jenny den Baas JBC ’t Dupke 6
Tonny Verhoeven JBC Plop 7
Maaike Hooijmaaijers JBC ’t Dupke 8
Esther de Louweren PV ’t Lover 9
Martha Rigters JBC Plop 10
Hannah Warringa JBV Amicale Cuijk 11
Selena vd Hoef PV ’t Lover 12
Noëlle Viguurs JBC ’t Dupke 13
Marthy van der Burgt Mooie Boule 14

 

District Zuidoost
DK Tête-à-Tête Mannen
Ranglijst Eindstand
Namen Clubs Plaats
Jeroen Bleyen PV ’t Lover 1
Joey van Doorn JBC ’t Dupke 2
Ali Doualeh JBC ’t Dupke 3
Laurent Bonafé JBC ’t Dupke 4
Patrick Bakens PV ’t Lover 5
Brian Schampers JBV Amicale Cuijk 6
Henk Zeitzen JBC ’t Dupke 7
Arjo van Weelden JBV de Walnoot 8
Henk Verhoeven JBC Plop 9
Dennis Pol JBC ´t Dupke 10
Xander Steijns JBC ’t Dupke 11
Rick Bongaerts PV ’t Lover 12
Mitch Schampers JBV Amicale Cuijk 13
Andre Abdoella Wij Liggen 14
Ruud van Hintum JBC ´t Dupke 15
Jan van Keulen JBC ’t Dupke 16
Wim vd Rijdt C&M 17
Jos Franssen PV ’t Lover 18
Raymondo de Blij Jeu de Bommel 19
Mario Blom PV ’t Lover 20
Alex van der Meer PV ’t Lover 21
Didier Fifi PV ’t Lover 22
Rens Berkelmans JBC ’t Dupke 23
Colin Brinkman PV ’t Lover 24
Nico van Geenen JBV Amicale Cuijk 25
Pedro Welten JBC ´t Dupke 26
Roel van Eijk JBV de Walnoot 27
Tonnie Vogels JBC Plop 28
Jerrill Bang Afoe JBC ’t Dupke 29
John Kuijpers JBC Plop 30
Christ van Esch Wij Liggen 31
Cas Schellekens JBC ’t Dupke 32
Maarten Noijen PV ’t Lover 33
Mari vd Hoogen JBC Plop 34
Leon vd Rijdt C&M 35
Rob van Berkel C&M 36
Jan Rutten JBC Plop 37
Andre vd Nieuwenhof C&M 38
Ronny van Esch Mooie Boule 39
Harm Schilders JBC ’t Dupke 40
Jan de Wild JBC Plop 41
Frenk van Mierlo C&M 42
Didier Viguurs JBC ’t Dupke 43
Huub Bergmans La Ferme Boel 44
Willy van Berlo JBC Plop 45
Martin Verhagen PC Dommels Boeleke 46
Willie de Louweren PV ’t Lover 47
Domenico Bambaci PC Dommels Boeleke 48